17 Ocak 2021 Pazar

SAMSUN VALİLİĞİ ECRİN KURNAZ'IN CESEDİNİN BULUNDUĞU HABERLERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Samsun Valiliği Ecrin Kurnaz'ın cesedinin bulunduğu haberleri ile ilgili açıklama yaptı

Samsun Valiliği, Vezirköprü ilçesinde kaybolan ve günlerdir aranan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın cesedinin bulunduğu yönündeki haberler üzerine bir açıklama yaptı.

28 Mayıs 2019 Salı 01:05 ASAYİŞ

Samsun Valiliği kayıp bebek Ecrin Kurnaz'ın Vezirköprü ilçesinde cesedinin bulunduğu bilgisi ile alakalı olarak bulunan ceset ile ilgili bir açıklama yayınladı.


Samsun Valiliğinden kayıp bebek Ecrin Kurnaz'ın cesedinin bulunduğu yönündeki haberler üzerine yapılan açıklamada, Vezirköprü ilçesinde bir bebek cesedine ait dağınık halde kemikler ve kafatası bulunduğu belirtilerek, şu bilgiler verildi.

"07.05.2019 tarihinde kaybolan 1,5 taşındaki Ecrin Kurnaz'a ilişkin olarak 'Kişiyi Hürriyetinden Alıkoyma ve Kasten adam Öldürme suçlarına ilişkin olarak soruşturmaya devam edilmekte olup. Evinin 6 kilometre ötesinde çocuk ayakkabısı bulunması üzerine, ayakkabının kaybolan çocuğun ayakkabısı ile aynı vasıflara haiz olması nedeniyle, tespit edilen bölgede arama-tarama faaliyetlerine başlanılmıştır. Arama çalışmaları neticesinde, dere yatağının kenarında benzer yaşlarda bir çocuğa ait olduğu tahmin edilen kafatası ve dağınık halde kemikler bulunmuş olup, tespit edilen kemiklerin kaybolan çocuğa ait olup olmadığı hususunda, olay yeri inceleme işlemleri Cumhuriyet Savcısı huzurunda devam etmektedir. Kamuoyunun bilgisine sunulur" 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesinde 3 isim görevden alındı

Samsun Büyükşehir Belediyesinde 3 isim görevden alındı