18 Ekim 2019 Cuma

SAMSUN VALİLİĞİ KIZ ÇOCUĞUNUN KAÇIRILMAYA ÇALIŞILMASI OLAYI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Samsun Valiliği kız çocuğunun kaçırılmaya çalışılması olayı ile ilgili açıklama yaptı

Samsun Valiliği, İlkadım ilçesinde bulunan Dikmen Vadisi Sitesi önünden bir kız çocuğunun kaçırılmaya çalışılması olayı ile ilgili açıklama yaptı.

23 Ocak 2019 Çarşamba 16:46 ASAYİŞ

Samsun Valiliği, İlkadım ilçesi Karasamsun mahallesinde bulunan Dikmen Vadisi Sitesi önünden bir kız çocuğunun kaçırılmaya çalışılması olayı ile ilgili yaptığı açıklamada, şüpheli şahsın yakalandığını duyurdu.


Samsun'da yaşanan olay saniye saniye güvenlik kameralarına yansırken, Samsun Valiliği küçük kızı kaçırmaya çalışan şahıs ve olayla ilgili şu bilgileri verdi.
"22.01.2019 günü saat 10.00 sıralarında 155 Polis İmdat Hattına Karasamsun Mahallesi Ihlamur Sokak üzerinde çocuk kaçırılmasına teşebbüs olayı meydana geldiği ihbarı üzerine ilkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olay yerine süratli bir şekilde intikal etmiştir.

Mağdur çocuğun Karasamsun mahallesindeki ikameti önünde E3 otobüsünden indiği, ikametinin sitesinin bahçesine gireceği esnada şüpheli şahsın mağdur kız çocuğunun elinden tuttuğu, çocuğun şahsın elinden kurtularak ikametine doğru kaçtığı, şüpheli şahsın da olay yerinden kaçarak uzaklaştığı site güvenlik kameralarından görülmesi üzerine yakalanmasına yönelik çalışma başlatılmıştır. Eşgali belirlenen şüpheli şahıs olay yerine yakın bir sitenin önünde bir gün sonra 23.01.2019 günü saat 13.00 sıralarında İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanmıştır.

Şüpheli M.K’nın %94 zihinsel engelli (otistik bozukluk) olduğuna dair raporu bulunduğunun tespit edilmesi üzerine Samsun Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde gözlem altında tutulması için sevki yapılmıştır. İl Emniyet Müdürlüğümüzce suçluların yakalanıp adli makamlara teslimi konusunda özverili çalışmalar kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ozan

23 Ocak 2019 Çarşamba 17:45

Deli adam bunu yaparım alıyorlar bir deli raporu taciz adam yaralama gasp yakalanınca psikolojim bozuktu delilik ayakları yersen çoçuğun psikolojisi ne olacak ??

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYi Parti Samsun İl Başkanlığı önünde Hayati Tekin'i isteriz eylemi

İYi Parti Samsun İl Başkanlığı önünde Hayati Tekin'i isteriz eylemi