19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'DE ATEŞE ÇAKMAK GAZI TÜPÜ ATAN 7 GENÇ YANARAK HASTANELİK OLDU

Samsun Vezirköprü'de ateşe çakmak gazı tüpü atan 7 genç yanarak hastanelik oldu

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde bulunan bir çocuk parkında yaktıkları ateşin üzerine çakmak gazı tüpü atan gençlerden 7'si ateşin parlaması üzerine elleri ve yüzlerinden yanarak hastanelik oldu.

21 Kasım 2018 Çarşamba 14:44 ASAYİŞ

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde çocuk parkında ateş yakıp, yaktıkları ateşin üzerine de çakmak gazı tüpü atan gençler adeta ölümden döndü. Vezirköprü ilçesinde yaktıkları ateşin üzerine çakmak gazı tüpü atan 7 genç, parlayan alevler sonucu yanarak yaralandı.


Samsun'un Vezirköprü ilçesinde bir grup genç, gece saatlerinde geldikleri çocuk parkında ateş yaktı. Çocuk parkında yaktıkları ateşe gençler çakmak gazı tüpü atınca alevler biran da büyüdü. Ateşin parlaması nedeniyle Eren Yavuz (17), Mert Atak (17), Emirhan Koç (16), Enes Şener (15), Aytu Yücel (15), Metin Atak (16) ve Ziya Çetin'in (15) ellerinde ve yüzlerinde yanıklar oluştu.

Vezirköprü Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılar, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Yanık servisindeki tedavilerinin ardından taburcu edilen yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hedef Halk Gazetesi 'Demir Başkan' başlıklı haberi büyük gaf olarak niteledi

Hedef Halk Gazetesi 'Demir Başkan' başlıklı haberi büyük gaf olarak niteledi