16 Haziran 2019 Pazar

SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'DE BARAJ GÖLÜNE ATLAYAN TUR REHBERİ SELÇUK KORKUT KAYBOLDU

Samsun Vezirköprü'de baraj gölüne atlayan tur rehberi Selçuk Korkut kayboldu

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Şahinkaya Kanyonunda tekne ile gezintiye çıkan ve yüzmek için Altınkaya Baraj gölüne atlayan tur rehberi Selçuk Korkut kayboldu.

02 Temmuz 2018 Pazartesi 13:13 ASAYİŞ

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde tur rehberi olduğu öğrenilen Selçuk Korkut, yüzmek için girdiği Altınkaya Baraj gölünde kayboldu. Selçuk Korkut'un bulunması için baraj gölünde arama kurtarma çalışmaları başlatıldı.


Samsun'un Vezirköprü ilçesindeki Altınkaya Baraj Gölü'nde bulunan Şahinkaya Kanyonu'nda tekne ile geziye çıkan tur rehberi girdiği suda kayboldu.

Edinilen bilgiye göre özel bir tur şirketinde rehberlik yapan 25 yaşındaki Selçuk Korkut'un, Vezirköprü ilçesinde bulunan Şahinkaya Kanyonu'nda tekne gezisi sırasında yüzmek için suya atladığı iddia edildi.Teknede elbiseleri bulunan Selçuk  Korkut'tan bir daha haber alınamadı. Olayın ardından arama kurtarma çalışmaları başlatıldı. Şahinkaya Kanyondaki derinliğin fazla olmasından dolayı dalgıçlar yaptıkları aramadan sonuç alamadı. AFAD ekiplerinin de arama kurtarmaya katıldığı, çalışmalar için Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinden ve Samsun Sahil Güvenlik ekiplerinden yardım istendiği bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Enes

04 Temmuz 2018 Çarşamba 10:41

Ah be güzel kardesim çok üzdün bizi. İnşAllah hayırlı haberlerini alırız.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta: İdamsa idam

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta: İdamsa idam