23 Ocak 2020 Perşembe

SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'DE KAYBOLAN 1.5 YAŞINDAKİ ECRİN KURNAZ'DAN 4 GÜNDÜR HİÇ BİR İZ YOK

Samsun Vezirköprü'de kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'dan 4 gündür hiç bir iz yok

Samsun'un Vezirköprü ilçesine bağlı Alancık mahallesinde kayıp olan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'dan 4 gündür hiç bir iz yok. Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin Kurnaz'ın kaybolmadan önce çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

10 Mayıs 2019 Cuma 15:49 ASAYİŞ

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kayıp olan ve ormanlık alanda arama çalışmaları devam eden 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'dan 4 gündür hiç bir iz yok.


Samsun Valiliği, Vezirköprü ilçesine bağlı Alancık mahallesinde 4 gün önce kaybolan Ecrin Kurnaz'ın bulunması ile ilgili yapılan arama çalışmalarına 15 jandarma, 25 komando, 11 AFAD personeli, 1 UMKE ekibi, 1 köpek timi, 1 canlı arama köpeği ve 1 kadavra köpeği ile arama çalışmalarına devam edildiğini açıklamıştı.

Ecrin Kurnaz'ın bulunması için ayrıca arama kurtarma çalışmalarında drone, helikopter kullanıldığı,  yüzün üzerinde vatandaşında arama çalışmalarına destek verdiği bildirilmişti.

Öte yandan Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 4 gün önce kaybolan 1.5 yaşında ki Ecrin Kurnaz'ın kaybolmadan önce babası tarafından cep telefonu ile çekilen görüntüleri de ortaya çıktı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci'den Ekrem İmamoğlu çağrısı! Bağış kampanyasına destek olun

Cemil Deveci'den Ekrem İmamoğlu çağrısı! Bağış kampanyasına destek olun