25 Ocak 2021 Pazartesi

SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'DE KAYBOLAN ECRİN KURNAZ'IN CESEDİNİN YANINDA AYAKKABI VE ELBİSESİ BULUNDU

Samsun Vezirköprü'de kaybolan Ecrin Kurnaz'ın cesedinin yanında ayakkabı ve elbisesi bulundu

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 22 gündür kayıp olan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'a ait olduğu düşünülen kafatası ve kemik parçaları bulunurken, minik Ecrin'den geriye kalan ayakkabısı ve elbisesinden bir parça görenlerin yüreklerini dağladı.

28 Mayıs 2019 Salı 12:33 ASAYİŞ

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 22 gündür kayıp olan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın cesedinin bulunduğu noktada, ayakkabısı ve giysisinden geriye kalan bir parça bulundu.


Samsun'a bağlı Vezirköprü ilçesinde 22 gün önce kaybolan ve ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programında da günlerdir, Ecrin'in nerede olduğu sorularına cevap aranırken, dün akşam saatlerinde minik bebekten acı haber geldi. 

1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın kaybolduğu evinin 1.5-6 kilometre uzağında bulunan ormanlık bir alanda Ecrin Kurnaz'a ait olduğu tahmin edilen kafatası ve kemik parçaları bulundu. Bulunan kemik parçaları DNA testi yapılmak için inceleme altına alınırken, bulunan ceset parçaları sonrası olay yerinde 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'a ait olduğu açıklanan ayakkabı ve elbise parçaları da bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak'a makam aracı için yapılan alçakça yorumlar kan dondurdu

Samsun Valisi Osman Kaymak'a makam aracı için yapılan alçakça yorumlar kan dondurdu