24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'DE KIZILKESE KÖYÜNDE YANGIN ÇIKTI 6 EV CAYIR CAYIR YANDI

Samsun Vezirköprü'de Kızılkese köyünde yangın çıktı 6 ev cayır cayır yandı

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Kızılkese köyünde bir evde çıkan yangının büyümesi üzerine alevler 6 evi sardı, köyde büyük panik yaşandı.

20 Eylül 2018 Perşembe 13:53 ASAYİŞ

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Kızılkese köyünde çıkan yangın 6 evin cayır cayır yanarak kül olmasına neden oldu. Vezirköprü ilçesine bağlı Kızılkese köyünde bir evde başlayan yangın 6 eve sıçradı.


Samsun Vezirköprü ilçesine bağlı Kızılkese  köyünde tek katlı ahşap bir evde sobadan çıktığı tahmin edilen yangın kısa sürede yakınındaki diğer evlere ve elektrik trafosuna da sıçradı.

Çıkan yangında Vezirköprü ilçesine bağlı Kızılkese köyünde altı evin yandığı olayda köylülerin müdahale ettiği yangını söndürmek için çok sayıda itfaiye ekibi köye sevk edildi. 

Yangın ile ilgili konuşan Vezirköprü ilçesine bağlı Kızılkese Köyü Muhtarı Ramazan Karataş, sobadan çıkan yangının kısa sürede büyüdüğünü, evlerin ahşap olduğunu diğer evlere de sıçramasından korktuklarını belirtti.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis de köy ilçe merkezine uzak ve ulaşım zor olduğu için itfaiye ekiplerinin köye ulaşmaya çalıştığını, çevre ilçelerden de destek istediklerini söyledi.  Çıkan yangında, 6 ev ve bir ambar kullanılamaz hale geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Gazetesi Necdet Uzun duyurusunu yaptı

Samsun Gazetesi Necdet Uzun duyurusunu yaptı