20 Eylül 2021 Pazartesi

SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'DEKİ KAYIP ECRİN BEBEK OLAY 12 AYDIR AYDINLATILAMADI

Samsun Vezirköprü'deki kayıp Ecrin bebek olay 12 aydır aydınlatılamadı

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan ve 12 aydır başına ne geldiği bilinmeyen Ecrin bebek olayı aydınlatılamadı.

14 Nisan 2020 Salı 14:35 ASAYİŞ

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın akıbeti ile ilgili tam 12 aydır hiç bir gelişme yaşanmadı.


Vezirköprü ilçesinde 2019 yılının Mayıs ayında kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın olayı Müge Anlı'nın canlı olarak sunduğu Tatlı Sert programında da günlerce gündeme gelmişti. Kayıp Ecrin Kurnaz'ın ailesi ise Müge Anlı'nın programında 1.5 yaşında ki bebeğin başına ne geldiği ile ilgili çelişkili açıklamalarda bulunarak "Bebek cinayete mi kurban gitti" iddialarının ortaya atılmasına neden olmuştu.

Kayıp Ecrin Kurnaz'ın baba annesi Müge Anlı'nın programında bebek için "Şeytan aldı götürdü" derken amcası da köyde cinlerin olduğunu söylemişti. Canlı yayınlar devam ederken Vezirköprü ilçesinden ilginç bir hamle gelmiş ve Ecrin bebek olayını ilçenin tanıtımına zarar verdiği gerekçe gösterilerek, yayın yasağı istenmişti.

Aile içi ilişkileri toplum ahlakına uymadığı öne sürülen aileden kayıp Ecrin'in annesinin çeşitli sosyal platformlarda videoları da ortaya çıkarken, yapılan  arama çalışmaları sırasında kayıp bebeğe ait olduğu iddia edilen kemik parçaları ve yırtık elbiseler bulunmuştu.

Bu gelişmelerin ardından Ecrin bebeğin, öldürülüp öldürülmediği, başına ne geldiği ile ilgili sorular ise cevapsız kaldı. Yaklaşık 12 aydır 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın başına ne geldiği sorusu yanıtsız olarak ortada duruyor.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milletvekili Fuat Köktaş yeni İnfaz Yasası ile ilgili açıklama yaptı

Milletvekili Fuat Köktaş yeni İnfaz Yasası ile ilgili açıklama yaptı