19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN'A ANTALYA'DAN KARGO İLE YAPILAN UYUŞTURUCU HAP SEVKİYATINA 3 GÖZALTI

Samsun'a Antalya'dan kargo ile yapılan uyuşturucu hap sevkiyatına 3 gözaltı

Samsun'a Antalya'dan kargo ile uyuşturucu hap gönderilmesi ile ilgili yapılan operasyonda toplam 24 bin 304 adet uyuşturucu ele geçirilirken, olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

14 Haziran 2018 Perşembe 17:02 ASAYİŞ

Samsun ve Antalya'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda toplam 24 bin 304 uyuşturucu etkisi bulunan hap ele geçirildi, 3 kişi ise gözaltına alındı.


Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi polislerinin, kargo ile Antalya'dan Samsun'a uyuşturucu hap sevkiyatı yapıldığı ve gönderilen hapların sokak satıcılarına dağıtılacağı ihbarı üzerine gerçekleştirdikleri operasyonda 3 kişiyi gözaltına aldı.

Antalya'dan Samsun'a kargoyla uyuşturucu etkisine neden olan hap gönderildiği ve piyasaya sürüleceği bilgisine ulaşan ekipler, kargo şubesine giderek gönderilen pakete el koydu. Antalya'dan kargo ile gönderilen paketi inceleyen narkotik polisleri, 11 bin 200 kapsül uyuşturucu etkisi doğuran hap buldu.Samsun narkotik polisi, Antalya'dan gönderilen kargo paketini almaya gelen Murat B. (27), Halit Yasin D. (27) ve Ali Mert A'yı (21) gözaltına aldı.

Kargoyu gönderen şüphelinin tespit edilmesi üzerine Antalya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile yapılan çalışma sonucunda belirlenen adrese düzenlenen operasyonda 13 bin 104 hap daha ele geçirildi. Olayla ilgili Antalya'daki şüphelinin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Öte yandan Antalya'dan Samsun'a kargo ile uyuşturucu hap gönderilmesi olayı ile ilgili gözaltına alınan 3 kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ramazan Bayramının birinci günü siyasiler ve idareciler bayramlaştı

Samsun'da Ramazan Bayramının birinci günü siyasiler ve idareciler bayramlaştı