22 Şubat 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA 10 YAŞINDAKİ ÇOCUK AV TÜFEĞİ İLE AMCASININ KIZI CEYLİN'İ VURARAK ÖLÜMÜNE NEDEN OLDU

Samsun'da 10 yaşındaki çocuk av tüfeği ile amcasının kızı Ceylin'i vurarak ölümüne neden oldu

Samsun'un Canik ilçesi Hilaltepe mahallesinde 10 yaşındaki bir çocuk av tüfeği ile 6 yaşındaki amcasının kızı Ceylin Nazlı Acar'ı kazara vurarak ölümüne neden oldu.

26 Kasım 2017 Pazar 18:06 ASAYİŞ

Samsun'un Canik ilçesi Hilaltepe mahallesinde yaşanan korkunç olayda, 10 yaşındaki bir çocuk yol kenarında bulunan aydınlatma direğinin yanına bırakılan av tüfeği ile oynarken, kazara amcasının 6 yaşındaki kızını vurarak ölümüne sebep oldu.


Samsun'un Canik ilçesinde 10 yaşındaki bir çocuğun, av tüfeğiyle yanlışlıkla ateş ederek 6 yaşındaki amcasının kızı Ceylin Nazlı Acar'ı ölümüne neden olduğu iddia edildi. İddiaya göre, Canik ilçesi Hilaltepe Mahallesi'nde yakınının düğününe katılmaya hazırlanan bir kişi, elindeki av tüfeğini yol kenarındaki aydınlatma direğinin yanına koydu. Bu sırada tüfeği alarak amcasının kızı Ceylin Nazlı Acar'a (6) doğrultan E.A. (10), tetiğe dokundu.Ateş alan tüfekten çıkan saçmaların isabet etmesi sonucu yaralanan 6 yaşındaki Ceylin Nazlı Acar kaldırıldığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.

Jandarma ekipleri, olay yerinde inceleme yaptı. Soruşturma sürüyor.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da o mağazalara Black Friday(Kara Cuma) tepkisi

Samsun'da o mağazalara Black Friday(Kara Cuma) tepkisi