16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA 12 KİŞİNİN YARALANDIĞI DÜĞÜN KAVGASINDA YENİ GELİŞME: DAMAT ŞİKAYETÇİ OLDU

Samsun'da 12 kişinin yaralandığı düğün kavgasında yeni gelişme: Damat şikayetçi oldu

Samsun'da takı yüzünden düğünde çıkan kavga olayı ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Damat Bilal Akhan, gelin ve ailesi hakkında dolandırıcılık iddiası ile suç duyurusunda bulundu.

23 Ekim 2017 Pazartesi 16:45 ASAYİŞ
Samsun'un İlkadım ilçesi Kara Samsun mahallesinde düğünde çıkan kavgada gelin ile birlikte 12 kişi yaralanırken, damat Bilal Akhan savcılığa gelin ve ailesi hakkında dolandırıcılık iddiası ile suç duyurusunda bulundu.

Samsun'da düğünde takı yüzünden çıktığı iddia edilen, gelinin de aralarında olduğu 12 kişinin darbedildiği kavganın ardından damat, dolandırıldığını öne sürerek suç duyurusunda bulundu.

20 GÜN ÖNCE TANIŞTIK..

Adliye girişinde gazetecilere açıklama yapan damat Bilal Akhan (23), D.B. ile yaklaşık 20 gün önce akrabası aracılığıyla tanışıp evlenmeye karar verdiklerini söyledi. Yaklaşık iki hafta süren söz ve nişanın ardından resmi nikah kıydıklarını belirten Akhan, dün düğün sırasında kız tarafı takıların kendilerinde kalacağını söyleyince tartışma çıktığını öne sürdü.Dolandırıldığını iddia eden Akhan, "Babam ve akrabalarım tarafından takılar takıldıktan sonra kız ile annesi aralarında konuştu. Bana takılan takıları bile abisi ceketimden söktü aldı. Bunlar takılar ve paranın peşinde. Ben 5 bin lira süt parası verdim, onu ve takılarımı geri istiyorum. Resmi nikahım var. Şu an boşanma davası açmadım. Paramı getirmeden boşanma davası açmayacağım." diye konuştu.

Düğüne kız tarafının silah ve bıçaklarla geldiğini, kız tarafının bayılma numarası yapan eşini altınlarla kaçırdığını öne süren Akhan, gelinin ambulansla hastaneye kaldırıldığını dile getirdi.

Damadın babası Ömer Akhan (48) da oğlunun düğünü için 25 bin lira kredi çektiğini, yaklaşık 45 bin lira harcadığını söyledi. Damat Bilal Akhan, açıklamasının ardından dolandırıldığı iddiasıyla eşi ve ailesi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Samsun'unİlkadım ilçesinde dün düğünde erkek ve kız tarafı arasında takı nedeniyle çıktığı iddia edilen kavgada gelinin de aralarında olduğu 12 kişi darbedilerek yaralanmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz flaş açıklama: Onları affedemiyorum-Ümüğünü sıkarız..

Yusuf Ziya Yılmaz flaş açıklama: Onları affedemiyorum-Ümüğünü sıkarız..