20 Nisan 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA 21 AYRI SUÇTAN ARANAN SUÇ MAKİNESİ UMUT ÇAVUŞ YAKALANARAK TUTUKLANDI

Samsun'da 21 ayrı suçtan aranan suç makinesi Umut Çavuş yakalanarak tutuklandı

Samsun'da hırsızlık, yaralama, cinsel saldırı gibi 21 ayrı suçtan aranan ve hakkında 21 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Umut Çavuş isimli suç makinesi düzenlenen operasyon ile yakalandı.

14 Mayıs 2018 Pazartesi 13:21 ASAYİŞ

Samsun'da 21 ayrı suçtan aranan suç makinesi Umut Çavuş, İlkadım ilçesi Anadolu mahallesinde düzenlenen operasyon ile polisler tarafından yakalanarak tutuklandı.


Samsun'da hakkında hakkında kesinleşmiş 21 yıl 3 ay 26 gün hapis cezası bulunan ve 21 ayrı suçtan aranan hükümlü polisler tarafından saklandığı adreste kıskıvrak yakalandı.

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, bir istihbarat üzerine İlkadım ilçesi Anadolu Mahallesi'nde belirlenen adrese operasyon düzenledi. İkamete giren polisler hırsızlık, yaralama, tehdit, cinsel saldırı gibi 21 ayrı suçtan aranan ve hakkında kesinleşmiş 21 yıl 3 ay 26 gün hapis cezası bulunan Umut Çavuş'u yakaladı. Suç makinesi Umut Çavuş, Samsun Emniyetindeki işlemlerinin ardından Samsun adliyesine sevk edilen Umut Çavuş, mahkeme tarafından tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Karadeniz'den Ege'ye İlmek İlmek isimli defile büyük ilgi gördü

Karadeniz'den Ege'ye İlmek İlmek isimli defile büyük ilgi gördü