24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA 4 GENCİN DENİZDE CAN VERDİĞİ YERDE İKİ KİŞİ DAHA BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİRDİ

Samsun'da 4 gencin denizde can verdiği yerde iki kişi daha boğulma tehlikesi geçirdi

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde 4 gencin boğularak can verdiği aynı yerde denize giren iki kişi daha boğulma tehlikesi geçirdi.

19 Ağustos 2018 Pazar 18:09 ASAYİŞ

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde denize giren 4 genç yaşamlarını yitirirken, aynı sahilde aynı gün denize giren iki kişi daha boğulma tehlikesi geçirdi.


Samsun'da pazar günü serinlemek için denize giren ikisi kardeş, 1 kuzen ve bir arkadaş toplam 4 kişi boğularak can verirken, aynı gün içinde iki kişi daha Karadeniz'de boğulma tehlikesi geçirdi.

Samsun'un Atakum ilçesi Dereköy mevkisinde bugün serinlemek için babaları Mehmet Veral ile birlikte denize giren Erkan Veral ile kardeşi Kadir Veral, amca oğlu Emrah Veral ve arkadaşları Furkan Şener denizde boğularak can verdi.

Yaşanan bu acı olayın ardından ise bu seferde yine Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde denize giren iki arkadaş boğulma tehlikesi geçirdi. İddiaya göre alkol aldıktan sonra serinlemek için denize giren Serhat B., ile Serdar Ü., akıntıya kapılarak boğulma tehlikesi geçirdi.  Sahil Güvenlik Komutanlığı ve İtfaiye ekipleri tarafından denizden çıkartılan  Serhat B., ile Serdar Ü.,  olay yerine gelen 112 Acil Servis görevlileri tarafından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesine kaldırıldı. 

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde denizde boğulma tehlikesi geçiren Serdar Ü.'nün  durumunun iyi olduğu, Serhat B.'nin ise durumunun kritik olduğu bildirildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya Samsun'a geldi bayram öncesi trafiği denetledi

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya Samsun'a geldi bayram öncesi trafiği denetledi