27 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN'DA 7 ÖĞRENCİYİ TACİZ ETTİĞİ İDDİA EDİLEN ÖĞRETMEN TUTUKLANDI

Samsun'da 7 öğrenciyi taciz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı

Samsun'da bir ilkokulda 7 öğrencinin, öğretmen tarafından taciz edildiği iddiası ile ilgili yeni gelişme! Öğrencileri taciz ettiği ileri sürülen öğretmen tutuklandı.

15 Aralık 2021 Çarşamba 18:27 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım İlçesinde bulunan bir ilkokulda, 4'ü kız, 3'ü erkek toplam 7 öğrencinin öğretmenleri tarafından taciz edildiği iddiası sonrası, gözaltına alınan öğretmen çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.


İlkadım ilçesinde bir ilkokulda gündeme gelen iğrenç olayın duyulması ile öğrenci velileri okul önünde toplandı. Polislerin çevrede güvenlik tedbiri aldığı okul önünde, öğrencileri taciz ettiği ileri sürülen öğretmene tepki gösteren veliler, şikayetçi olduklarını söyledi. Dün gece gözaltına alındığı öğrenilen öğretmen ise bugün sorgulamasının ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Öğretmenin sorgusunda suçlamaları kabul etmediği kendisine iftira atıldığını söylediği gündeme geldi.

Öte yandan Samsun Valiliği de konuya ilişkin açıklamasında söz konusu öğretmenin açığa alındığını ve olaya ilişkin soruşturma başlatıldığını açıklamıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Şakir55

15 Aralık 2021 Çarşamba 17:22

Fesübhanellah... Başımıza taş yağacak... Rabbim yavrularımızı koru.Şayet iftiraysa bu, büyük bir günahtır. Yok öyle değil de, doğruysa en ağır şekilde cezalandırılmalıdır. Aleme ibret olmalıdır...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da doktorlar 'Oyalama Değil Hakkımızı İstiyoruz'' diyerek grev yaptı

Samsun'da doktorlar 'Oyalama Değil Hakkımızı İstiyoruz'' diyerek grev yaptı