19 Eylül 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA ACI OLAYDAN ACI HABER! YUNUS ÜNLÜ'NÜN ARDINDAN MURAT ÜNLÜ'DE HAYATINI KAYBETTİ

Samsun'da acı olaydan acı haber! Yunus Ünlü'nün ardından Murat Ünlü'de hayatını kaybetti

Samsun'un Atakum ilçesinde denize atlayan engelli ikiz kardeşi Murat Ünlü'yü kurtarmak isterken yaşamını yitiren Yunus Ünlü'nün acısı dinmeden, engelli kardeşi Murat Ünlü'de hayatını kaybetti.

01 Mayıs 2019 Çarşamba 17:09 ASAYİŞ

Samsun'un Atakum ilçesinde iskeleden denize atlayan engelli kardeşi Murat Ünlü'yü kurtarmak için peşinden denize atlayan ve hayatını kaybeden Yunus Ünlü'nün tedavi altına alınan ikiz kardeşi de yaşamını yitirdi.


Samsun'da acı olaydan acı haber! Yunus Ünlü'nün ardından Murat Ünlü'de hayatını kaybetti..

Samsun'da yaşanan acı olayda, bir internet haber sitesinde editör olarak görev yapan Yunus Ünlü, kardeşi Murat Ünlü'den cep telefonuna gelen 'Hakkınızı helal edin' mesajı sonrası Atakum ilçesinde bulunan iskeleye koştu. Engelli olan ikiz kardeşi Murat Ünlü'nün burada tekerlekli sandalyesini bulan Yunus Ünlü, kardeşini kurtarmak için denize atlamış ancak yüzme bilmediği için yaşamını yitirmişti. 

Engelli kardeşi Murat Ünlü ile birlikte denizden çıkartılarak hastaneye kaldırılan Yunus Ünlü, olay günü hayatını kaybederken, ikizi Murat Ünlü ise yoğun bakım servisine alınmıştı. Yaklaşık 34 gündür yoğun bakım servisinde bulunan Yunus Ünlü'nün kurtarmak istediği ikiz kardeşi Murat Ünlü'den de acı haber geldi. Bedensel engelli Murat Ünlü'nün tedavi altında tutulduğu hastanede yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Yunus Ünlü'nün ardından hayatını kaybeden Murat Ünlü'nün cenazesi bugün toprağa verildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Önder Kahveci'den Samsun'da 3600 ek gösterge, memur maaş zamları ve FETÖ açıklaması

Önder Kahveci'den Samsun'da 3600 ek gösterge, memur maaş zamları ve FETÖ açıklaması