30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN'DA ADALET MAHALLESİNDE SİLAHLI ÇATIŞMA! ÖLÜ VE YARALILAR VAR

Samsun'da Adalet mahallesinde silahlı çatışma! Ölü ve yaralılar var

Samsun'da son dakika.. Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde 2'si ağır 4 kişinin yaralı olduğu bilgisi geldi. Samsun'da sokak ortasında silahlı saldırı olayında ölü ve yaralıların olduğu bildirildi..

30 Ağustos 2020 Pazar 15:26 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Adalet Mahallesinde bulunan İndirim Market önünde 4 kişi silahlı saldırıya uğradı, 3 kişinin silahlı saldırıda öldüğü bilgisi gelirken, saldırıda 2'si ağır 4 kişinin yaralı olduğu aktarıldı..

 

Samsun'da Canik Belediyesi binası önünde geçtiğimiz haftalarda yaşanan pompalı silahlı saldırı olayında bir kişinin ölmesi sonrası bugün de İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde iki grup arasında silahlı çatışma çıktı. 

 

İlkadım İlçesi Adalet mahallesi Karadeniz caddesinde yaşanan silahlı çatışma-saldırı olayında 3 kişinini yaşamını yitirdiği bilgisi gelirken bu bilgi olayın sıcak olması nedeniyle henüz resmileşmedi. Yaşanan silahlı saldırıda 4 kişinin kahvehane önünde vurulduğu ve ağır yaralandıkları, vurulanlar arasında kahvehane sahibinin de olduğu bildirilirken saldırıda bir kişinin kafasından vurulduğu öğrenildi. Olayla ilgili son gelen bilgilere göre silahlı saldırıda iki kişi öldü, iki kişi yaralandı.

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Fatma Aydın

30 Ağustos 2020 Pazar 15:53

Haber yazmayı bilmeyenlerin yapacağı haber bu kadar olur... Matematiğiniz de mi yok?

Ahmet Bayrak

30 Ağustos 2020 Pazar 16:03

Fatma Aydın haber yazmayı bilip bilmemekle alakası yok bunun. Haberi ****et iyi yazarız.. Sıcak olaylarda gelen ilk bilgiler her zaman daha sonra değişebilir. Bu da haber yazmayı bilip bilmemekle alakalı değildir. Bilgi akışının anlık olmasındandır. Yani Sıcak olayda sayı ve ilk bilgilerin sürekli değişkenlik göstermesinden kaynaklıdır. Emniyetten bu gibi sıcak olaylarda bilgi almak zordur. Anlayabildiyseniz beğenin..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da yaşanan silahlı çatışmada iki kişi öldü! işte ölen ve yaralananların isimleri

Samsun'da yaşanan silahlı çatışmada iki kişi öldü! işte ölen ve yaralananların isimleri