19 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA AĞABALİ CADDESİNDE KADINA SİLAHLI SALDIRI! ESKİ NİŞANLISINA 7 MERMİ SIKTI

Samsun'da Ağabali caddesinde kadına silahlı saldırı! Eski nişanlısına 7 mermi sıktı

Samsun'un İlkadım ilçesi Ulugazi mahallesi Ağabali caddesinde eski nişanlısı ile tartıştıktan sonra silahlı saldırıya uğrayan Neslihan Yakışır isimli kadının vücuduna 7 mermi isabet etti.

15 Mart 2018 Perşembe 15:36 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesi Ağabali caddesinde eski nişanlısının silahından çıkan mermilere hedef olan bir kadın, 7 yerinden vurularak ağır yaralandı.


Samsun'un İlkadım ilçesinde yaşanan olayda, Ağabali caddesinde eski nişanlısı Erkan D. ile tartışan Neslihan Yakışır isimli kadın bir süre sonra yanından ayrıldığı ve tartıştığı eski nişanlısı tarafından silahlı saldırıya uğradı.

İlkadım ilçesi Ağabali Caddesinde bir lokantaya girip bir süre sonra buradan çıkan Neslihan Yakışır'a, bu sırada eski nişanlısı Erkan D. tarafından tabancayla birkaç el ateş edildi. Vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden kurşunlarla yaralanan Neslihan Yakışır olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Gazi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Eski nişanlısının silahlı saldırısında yaralanan kadının, hayati tehlikesi bulunduğu vücuduna ise 7 mermi isabet ettiği öğrenildi.Samsun'un İlkadım ilçesi Ağabali caddesinde eski nişanlısını silahla vuran Erkan D. ise olayın ardından kaçarken, polis ekiplerince kısa sürede yakalandı.

Öte yandan eski nişanlısı Neslihan Yakışır'ı silahla vuran Erkan D. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlkadım Belediyesinde taşeron işçilerin mülakat sınavı sona erdi

Samsun'da İlkadım Belediyesinde taşeron işçilerin mülakat sınavı sona erdi