24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA ALKOLLÜ ARAÇ KULLANAN İŞ ADAMI KELEPÇELENİNCE OLANLAR OLDU

Samsun'da alkollü araç kullanan iş adamı kelepçelenince olanlar oldu

Samsun'da alkollü araç sürerken yakalanan iş adamı polislere, "Para problem değil" diyerek adeta rüşvet teklif ederken, eline kelepçe takılınca ise "Bu ne" diye sordu.

05 Kasım 2018 Pazartesi 13:48 ASAYİŞ

Samsun'da gündüz vakti alkollü olarak araç kullanan bir iş adamı polisin dur ihtarına uymayınca olanlar oldu.


Samsun'da lüks aracı ile gündüz vakti trafikte alkol alarak seyir eden bir iş adamı, polisin kendisini fark etmesi ve dur ihtarında bulunması üzerine gaza basarak kaçtı. 

Alkollü iş adamının kaçması üzerine polisler aracın peşine düştü. Alkollü olduğu belirlenen iş adamının durması için polis havaya üç el ateş ederken, iş adamı aracı ile bir motosiklete çarparak durabildi. Polis tarafından anında gözaltına alınan iş adamı Tarık S.'nin lüks aracında ise bira kutusunun olması dikkat çekti.

Polislerin alkol muayenesi yaptığı iş adamı Tarık S. 207 promil alkollü çıktı. Kelepçelenmek isteyen iş adamı polislere ise "Para problem değil" diyerek adeta rüşvet teklif etti. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarına da küfürler savuran alkollü iş adamı Tarık S. polis tarafından kelepçelendikten sonra ekip otosuna bindirilerek karakola götürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta'ya vatandaş soruyor! Samsun Büyükşehir adayı olacak mısın

Erhan Usta'ya vatandaş soruyor! Samsun Büyükşehir adayı olacak mısın