19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA APARTMANDA ASANSÖR KAVGASI ÇIKTI BİRİ POLİS İKİ KİŞİ BIÇAKLANARAK YARALANDI

Samsun'da apartmanda asansör kavgası çıktı biri polis iki kişi bıçaklanarak yaralandı

Samsun'un İlkadım ilçesi Kılıçdede mahallesinde bir apartmanda komşular arasında asansör meselesi yüzünden çıkan bıçaklı kavgada, biri polis iki kişi yaralandı.

06 Aralık 2018 Perşembe 11:58 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesi Kılıçdede Mahallesi Cumhuriyet caddesinde bulunan bir apartmanda oturan komşular asansör yüzünden kavga etti, çıkan kavgada biri polis iki kişi yaralanarak hastanelik oldu.


Samsun'un İlkadım ilçesinde bir apartmanda yaşanan olayda Renda U. (44) ile bina yöneticisi komşusu arasında asansöre zarar verme nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma bir süre sonra kavgaya dönüşürken apartmanda oturan Ayhan K. (61), tarafları ayırmaya çalıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen polisler de asansör yüzünden apartmanda çıkan kavgaya müdahale etti.

Bu sırada Renda U'nun rastgele salladığı bıçak, kavgayı ayırmaya çalışan Ayhan K'nin çenesinin altından, polis memuru Ercan E'nin (61) de dudağının üstünden yaralanmasına neden oldu. Asansör meselesi yüzünden apartmanda çıkan kavgayı ayırırken bıçakla yaralanan Ayhan K, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine, Ercan E. ise Gazi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kavgada komşularını bıçaklayan ve gözaltına alınan Renda U. ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da TCDD'nin kurumsal renklerini bordo mavi diyerek kışkırtma yapanlara tepki yağdı

Samsun'da TCDD'nin kurumsal renklerini bordo mavi diyerek kışkırtma yapanlara tepki yağdı