21 Ağustos 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA BANDIRMA VAPURUNUN GÜVERTESİNDEN DÜŞEN ÖĞRENCİNİN KALÇASI KIRILDI

Samsun'da Bandırma Vapurunun güvertesinden düşen öğrencinin kalçası kırıldı

Samsun'un Canik ilçesinde bulunan ve müze olarak kullanılan Bandırma Vapurunun güvertesinden beton zemine düşen 11 yaşındaki Umut Enver Tok isimli öğrencinin kalçası kırıldı.

19 Kasım 2018 Pazartesi 15:36 ASAYİŞ

Samsun'da bulunan ve müze olarak kullanılan Bandırma Vapuruna gezmek için Giresun'dan gelen 11 yaşındaki Umut Enver Tok isimli öğrenci, vapurun güvertesinden aşağıya düşerek yaralandı.


Samsun'un Canik ilçesinde bulunan Bandırma Vapurunu gezmek için Giresun Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri ile birlikte kente gelen Umut Enver Tok isimli öğrenci, vapurda gezdiği sırada dengesini kaybederek 6 metre yükseklikten aşağıya düştü.

Giresun'dan gelerek Canik ilçesi sahilindeki Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesinde yer alan ve Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışını temsil eden ve müze olarak kullanılan Bandırma Vapurunun birebir ölçülerindeki vapuru ziyaret eden öğrenciler, yaşanan olay nedeni ile korku ve panik yaşadı.
Yerden yüksekliği yaklaşık 6 metreyi bulan Bandırma vapuruna çıkan öğrencilerden Umut Enver Tok (11), müzede dolaştığı sırada güverteden beton zemine düştü. Yaralanan Umut Enver Tok, olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri tarafından Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tok'un sağ kalçasında kırık olduğu belirlendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da TOKİ konutunda kolu bazaya sıkışan yaşlı kadını itfaiye kurtardı

Samsun'da TOKİ konutunda kolu bazaya sıkışan yaşlı kadını itfaiye kurtardı