26 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA BARAJDA CESEDİ BULUNAN TUR REHBERİ SELÇUK KORKUT SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Samsun'da barajda cesedi bulunan tur rehberi Selçuk Korkut son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Altınkaya Baraj gölünde kaybolduktan sonra cesedi bulunan tur rehberi Selçuk Korkut'un cenazesi Çarşamba ilçesi Göğceli aile kabristanlığında toprağa verildi.

09 Temmuz 2018 Pazartesi 17:17 ASAYİŞ

Samsun'un Vezirköprü ilçesi Şahinkaya Kanyonunda yer alan Altınkaya Baraj gölüne atladıktan sonra kaybolan ve cesedi bulunan 25 yaşındaki tur rehberi Selçuk Korkut'un cenazesi Çarşamba ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.


Samsun'un Vezirköprü ilçesinde, Altınkaya Baraj Gölü'ndeki Şahinkaya Kanyonu'nda tekneyle geziye çıkan ve girdiği suda kaybolduktan sonra dün cesedine ulaşılan tur rehberinin cenazesi toprağa verildi.

Vezirköprü ilçesi Şahinkaya Kanyonu'nda 1 Temmuz'da tekne gezisi sırasında yüzmek için suya atladığı iddia edilen ve cesedine dün ulaşılan 25 yaşındaki tur rehberi Selçuk Korkut'un cenazesi, hastaneden alınarak Tekkeköy ilçesi Kirazlık Merkez Camisi'ne getirildi. Hayatını kaybeden Selçuk Korkut'un naaşı, kılınan cenaze namazın ardından Çarşamba ilçesi Göğceli Aile Kabristanlığı'nda toprağa verildi.Cenazeye Selçuk Korkut'un ailesi ve yakınları ile Vezirköprü Kaymakamı Yusuf Emre Altıner, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Karmil ve vatandaşlar katıldı. Özel bir tur şirketinde rehberlik yapan Selçuk Korkut'un, Şahinkaya Kanyonu'nda tekne gezisi sırasında yüzmek için suya atladığı iddia edilmiş, teknede elbiseleri bulunan Selçuk Korkut'tan haber alınamaması üzerine arama kurtarma çalışmaları başlatılmış ve dün cesedine ulaşılmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok, Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin törenine katıldı

Erdoğan Tok, Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin törenine katıldı