23 Nisan 2019 Salı

SAMSUN'DA BIÇAKLI SALDIRI! SOKAK KAN GÖLÜNE DÖNDÜ

Samsun'da bıçaklı saldırı! Sokak kan gölüne döndü

Samsun'un İlkadım ilçesi Saitbey mahallesi Ruşen sokakta Caner isimli bir genç, arkadaşı olduğu iddia edilen bir kişi tarafından sokak ortasında bıçaklandı.

02 Haziran 2018 Cumartesi 16:40 ASAYİŞ

Samsun'da yaşanan bıçaklı saldırı olayında sokak kan gölüne döndü. Samsun'un İlkadım ilçesi Ruşen sokakta Caner isimli bir genç, sokak ortasında bıçaklandı.


Samsun'un İlkadım İlçesi Saitbey Mahallesi Ruşen Sokak üzerinde C. adlı bir genç, bıçaklandı. Samsun'da yaşanan bıçaklı saldırı olayında yaralanan Caner isimli genç, kanlar içerisinde kalırken saldırgan kaçtı. 

İlkadım ilçesi Saitbey mahallesi Ruşen Sokak üzerinde meydana gelen olayda, arkadaş oldukları belirtilen Caner ile ismi belirlenemeyen genç arasındaki tartışmada kan aktı. İsmi belirlenemeyen genç, tartışmanın büyümesi üzerine birden öfkelenerek Ö.T.'yi çeşitli yerlerinden bıçakladı. Bıçaklanan ve kanlar içerisinde kalan Caner, mahalle sakinleri tarafından olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Olaydan sonra kaçan şahsın daha önce de babasını bıçakladığı öğrenildi. Yaşanan bıçaklama olayına tanık olan vatandaşlar ise apartmanların camlarına çıkarak duruma tepki gösterdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da cankurtaran komandoların eğitimi nefes kesti

Samsun'da cankurtaran komandoların eğitimi nefes kesti