20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA BİR BABA TELEVİZYON İZLEME YÜZÜNDEN KAVGA ETTİĞİ OĞLUNU BIÇAKLADI

Samsun'da bir baba televizyon izleme yüzünden kavga ettiği oğlunu bıçakladı

Samsun'un Salıpazarı ilçesinde 76 yaşındaki bir baba, televizyon izleme meselesi yüzünden tartıştığı 47 yaşındaki oğlunu ekmek bıçağı ile bıçakladı.

15 Ekim 2018 Pazartesi 14:54 ASAYİŞ

Samsun'un Salıpazarı ilçesinde bir baba ile oğlu arasında televizyon izleme yüzünden çıkan tartışmada kan aktı. Salıpazarı ilçesinde televizyon yüzünden oğlu ile tartışan baba, ekmek bıçağı ile oğlunu bıçaklayarak yaraladı.


Samsun'un Salıpazarı ilçesine bağlı Bereket Mahallesi'nde iddiaya göre baba R.Y. (76) ile oğlu M.Y. (47) arasında evde televizyon izleme yüzünden tartıştı. Baba ile oğlu arasında televizyon izleme meselesinden çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine baba 76 yaşındaki R.Y. mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile oğlu M.Y'yi  bıçakla yaraladı. Babası tarafından bıçaklanan ve ağır yaralanan M.Y. 112 Acil Servis ekiplerince Salıpazarı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Televizyon izleme meselesi yüzünden kavga ettiği babası tarafından bıçaklanan M.Y, Salıpazarı Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla önce Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne daha sonra da Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.

Olayda kullandığı bıçakla polis tarafından gözaltına alınan zanlı R.Y, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da diş hekimliğinde okuyan üniversiteli genç kravatla kendini astı

Samsun'da diş hekimliğinde okuyan üniversiteli genç kravatla kendini astı