16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA BİRİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ DİĞERİ YAŞLI BİR KADIN KENDİNİ ASARAK İNTİHAR ETTİ

Samsun'da biri üniversite öğrencisi diğeri yaşlı bir kadın kendini asarak intihar etti

Samsun'un Atakum ilçesinde bir üniversite öğrencisi kendini inşaat halindeki binada doğalgaz borusuna kendini asarak intihar ederken, Bafra ilçesinde ise 71 yaşındaki bir kadın evinde iple kendini asarak yaşamına son verdi.

29 Eylül 2018 Cumartesi 01:35 ASAYİŞ

Samsun'da aynı gün içinde biri 71 yaşında diğeri ise 20 yaşındaki üniversite öğrencisi kendini asarak intihar etti.


Samsun kendini asarak hayatına son veren iki kişinin ölümü ile sarsıldı. 

Samsun'un Atakum ilçesinde bir üniversite öğrencisi kendini inşaat halindeki binada doğalgaz borusuna kendini asarak intihar ederken, Bafra ilçesinde ise 71 yaşındaki bir kadın evinde iple kendini asarak yaşamına son verdi

Atakum ilçesinde yaşanan intihar olayında üniversite öğrencisi olduğu belirlenen 20 yaşındaki Levent Ö. isimli genç girdiği bir inşaatta kendini doğalgaz borusuna astı. İntihar ederek hayatına son veren üniversite öğrencisinin cesedi inşaata gelen işçiler tarafından doğalgaz borusuna asılı halde bulundu.

Öte yandan akşam saatlerinde ise bir intihar haberi de Bafra ilçesinden geldi. Samsun'un Bafra ilçesinde bağlı Emirefendi mahallesinde alzheimer hastası olduğu öğrenilen 71 yaşındaki Fehime Yörük isimli yaşlı kadın evinde kendini asarak yaşamına son verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da doktora uçan tekme atıp tahliye olan o saldırgan yeniden tutuklandı

Samsun'da doktora uçan tekme atıp tahliye olan o saldırgan yeniden tutuklandı