06 Temmuz 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİREN 9 YAŞINDA Kİ İHSAN EMRE AK HAYATINI KAYBETTİ

Samsun'da boğulma tehlikesi geçiren 9 yaşında ki İhsan Emre Ak hayatını kaybetti

Samsun'un Atakum ilçesinde girdiği denizde annesi ile birlikte boğulma tehlikesi geçirerek 8 gün önce tedavi altına alınan 9 yaşındaki İhsan Emre Ak yaşamını yitirdi.

08 Temmuz 2018 Pazar 15:31 ASAYİŞ

Samsun'un Atakum ilçesinde serinlemek için annesi ile birlikte denize girdikten sonra boğulma tehlikesi geçiren 9 yaşındaki İhsan Emre Ak yaşam savaşını kaybetti.


Samsun'un Atakum ilçesi Çakırlar Yalı mahallesinde 30 Haziran 2018 Cumartesi tarihinde annesi Nebahat Ak ile birlikte girdiği denizde boğulma tehlikesi geçiren İhsan Emre Ak isimli çocuk tedavi altına alındığı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde hayatını kaybetti.

Atakum ilçesinde yaşanan olayda, 9 yaşında ki İhsan Emre Ak ile birlikte annesi Nebahat Ak'da boğulma tehlikesi geçirdi. Sekiz önce tedavi altına alınan anne Nebahat Ak'ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Atakum ilçesinde serinlemek için denize giren Nebahat Ak ile oğlu İhsan Emre Ak bir anda gözden kaybolmuş, vatandaşların yardımıyla sudan çıkarılan anne ve oğluna 112 Acil Servis ekipleri müdahale etmişti. Ambulansla Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan anne ve oğlu tedavi altına alınmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Altınkaya Baraj gölünde kaybolan tur rehberinin cansız bedeni bulundu

Samsun'da Altınkaya Baraj gölünde kaybolan tur rehberinin cansız bedeni bulundu