25 Nisan 2019 Perşembe

SAMSUN'DA BORSA BAŞKANI SİNAN ÇAKIR'IN OĞLUNA SİLAHLI SALDIRI OLAYINDA 5 GÖZALTI 1 TUTUKLAMA

Samsun'da Borsa Başkanı Sinan Çakır'ın oğluna silahlı saldırı olayında 5 gözaltı 1 tutuklama

Samsun ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır'ın oğlu Semih Çakır'a Atakum ilçesinde düzenlenen silahlı saldırı olayı ile ilgili gözaltına alınan 5 kişiden 1'i sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

25 Kasım 2018 Pazar 14:27 ASAYİŞ

Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır'ın oğlu Semih Çakır'a silahlı saldırı düzenledikleri iddiası ile gözaltına alınan 5 kişiden 1'i nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanırken diğer 4 kişi ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.


Samsun'un Atakum ilçesindeki bulunan bir restorandan çıktığı sırada iş adamı Semih Çakır'a (33) silahlı saldırı düzenledikleri iddiasıyla gözaltına alınan İ.B, S.S, E.Ö, B.Ç. ve Z.K'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır'ın oğlu Semih Çakır'ı silahlı saldırı düzenledikleri iddiası ile yakalanarak gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen zanlılardan E.Ö, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. Olayla ilgili diğer şüpheliler ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da 22 Kasım'da gece arkadaşlarıyla Atakum ilçesi Mimarsinan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı'ndaki restorana giden iş adamı Semih Çakır, restoran çıkışında silahlı saldırıya uğramıştı. Ağır yaralanan ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine kaldırılan Semih Çakır'ın vurulmasıyla ilgili 5 kişi gözaltına alınmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor 'Kadına Şiddete Hayır De' klibi çekti

Yılport Samsunspor 'Kadına Şiddete Hayır De' klibi çekti