24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA ÇAĞDAŞ ADIGÜZEL'İ ÖLDÜREN KATİL ZANLISI TUTUKLANDI

Samsun'da Çağdaş Adıgüzel'i öldüren katil zanlısı tutuklandı

Samsun'un Atakum ilçesinde öldürdüğü Çağdaş Adıgüzel'in cesedini foseptik çukuruna atıp kaçan ve bugün yakalanan katil zanlısı Ekrem E. mahkeme tarafından tutuklandı.

08 Haziran 2018 Cuma 17:21 ASAYİŞ

Samsun'da öldürdüğü Çağdaş Adıgüzel isimli gencin cesedini foseptik çukuruna atan Ekrem E. tutuklandı.


Samsun'da geçtiğimiz haftalarda yaşanan olayda, Çağdaş Adıgüzel isimli gencin cesedi Ekrem E. isimli şahsın yazlık evinin bahçesinde yer alan foseptik çukurunda bulunmuştu. Çağdaş Adıgüzel'e ait cesedin foseptik çukurunda bulunması sonrası olay TV8'de Serap Paköz'ün sunduğu Gerçeğin Peşinde isimli programda gündeme gelmişti.

Çağdaş Adıgüzel'in katil zanlısı olarak aranan Ekrem E. TV8'de yayınlanan Gerçeğin Peşinde isimli programın muhabirine ise  telefonda yaptığı açıklamada, cinayeti kendisinin işlediğini itiraf etmişti.  Gerçeğin Peşinde programının muhabiri ile yaptığı telefon görüşmesinde cinayet ile ilgili açıklamalarda bulunan Ekrem E. İstanbul'da olduğunu da söylemiş, programın muhabirine buluşmak için adres vermişti. Katil zanlısı Ekrem E. verdiği adreslere gelmezken, cinayet ile ilgili yaptığı itiraf sonrası çalışma başlatan Samsun Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği polisleri Çağdaş Adıgüzel'i öldürmekten aranan Ekrem E.'yi İstanbul Ataşehir'de yakalayarak gözaltına aldı.

Samsun'un Atakum ilçesi  İncesu Yalı Mahallesinde yaşayan Çağdaş Adıgüzel'in (35) cesedini foseptik çukuruna attıktan sonra kaçan ve yapılan çalışma sonrası polis tarafından yakalanan Ekrem E. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin, muhtarlara seslendi: Hizmet için güçlü hükümet güçlü meclis gerekiyor

Zihni Şahin, muhtarlara seslendi: Hizmet için güçlü hükümet güçlü meclis gerekiyor