26 Ekim 2021 Salı

SAMSUN'DA CENAZEDE UYUŞTURUCU SATMA PANKARTI TAŞIYAN ŞAHIS UYUŞTURUCU SATICISI ÇIKTI

Samsun'da cenazede uyuşturucu satma pankartı taşıyan şahıs uyuşturucu satıcısı çıktı

Samsun'un İlkadım ilçesi Reşadiye mahallesinde yüksek dozda uyuşturucudan ölen Hacı Ali Bahar'ın cenazesinde 'Uyuşturucu satma, uyuşturucu kullanma' pankartı açanlardan birinin uyuşturucu satıcı olduğu ortaya çıktı.

26 Temmuz 2019 Cuma 15:23 ASAYİŞ
Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Reşadiye mahallesinde önceki gün metruk binada yüksek dozda uyuşturucudan ölen 24 yaşındaki Hacı Ali Bahar'ın cenazesinde 'Uyuşturucu satma, uyuşturucu kullanma, 'Uyuşturucuya hayır', 'Mahallene sahip çık' ve 'Uyuşturucu kimyasal silahtır, aileyi parçalayan düşmandır' yazılı pankartlar açanların arasında uyuşturucu satıcıları, uyuşturucu kullananlar vardı. 

Yüksek dozda uyuşturucudan ölen 24 yaşındaki Hacı Ali Bahar ile arkadaş olan ve gencin öldüğü metruk binada birlikte defalarca uyuşturucu kullanan bu kişileri, mahalle halkı biliyor ancak korkudan kimse ses çıkartamıyor. İddia odur ki; 24 yaşındaki Ali Bahar ile öldüğü günde o metruk binada birlikte uyuşturucu kullanıyorlardı. Gencin cenazesinde Uyuşturucu satma, uyuşturucu kullanma, 'Uyuşturucuya hayır', 'Mahallene sahip çık' ve 'Uyuşturucu kimyasal silahtır, aileyi parçalayan düşmandır' yazılı pankartlar açanlar arasında yer alan A. isimli şahısın hali hazırda halen uyuşturucu satıcısı olduğu emniyet tarafından da biliniyor.

Yüksek dozda uyuşturucudan öldüğü gündeme gelen Hacı Ali Bahar'ın cenazesine de katılan ve 'Uyuşturucu Satma, uyuşturucu kullanma' pankartlarını tutan uyuşturucu satıcı A. isimli şahsın, gencin tabutunun arkasında göz yaşı dökmesi de şaşkınlık yarattı. Samsun Emniyet Müdürlüğü, gencin cenazesinde 'Uyuşturucu satma, uyuşturucu kullanma' pankartları taşıyan uyuşturucu satıcısı ve kullanıcılarını takibe alırken, söz konusu uyuşturucu satıcı dün narkotik polisleri tarafından uyuşturucu ile yakalanarak gözaltına alındı. İlkadım ilçesi Reşadiye mahallesinde Hacı Ali Bahar'ın ölümü ile ilgili operasyon yapan narkotik polisleri, uyuşturucu satıcı olduğu bilinen A. ile birlikte 3 kişiyi gözaltına aldı.

Mahkemeye sevk edilen 3 kişiden S.A.C isimli şahıs Hacı ali Bahar'ın ölümü ile ilgili çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Oğlu uyuşturucudan ölen anne! Zehir taciri utanmadan oğlumun cenazesine geldi

Oğlu uyuşturucudan ölen anne! Zehir taciri utanmadan oğlumun cenazesine geldi