02 Aralık 2021 Perşembe

SAMSUN'DA ÇÖPÇÜLER BAŞI GÖVDEDEN AYRILMIŞ KOL VE BACAKLARI OLMAYAN CESET BULDU

Samsun'da çöpçüler başı gövdeden ayrılmış kol ve bacakları olmayan ceset buldu

Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde başı gövdesinden ayrılmış kol ve bacakları olmayan bir erkek cesedi çöp konteynerinde bulundu.

13 Ocak 2020 Pazartesi 00:34 ASAYİŞ

Samsun'u şoke eden olay! İlkadım ilçesine bağlı Fatih mahallesinde çöp toplayan çöpçüler, başı gövdesinden ayrılmış, kolları ve bacakları olmayan bir erkek cesedi buldu.


Samsun'da akşam saatlerinde dolan çöp konteynerini boşaltan belediye çöpçüleri, battaniyeye sarılmış bir ceset ile karşılaştı. Battaniyeye sarılı cesedi içinde ne olduğunu bilmeden çöp kamyonuna atan çöpçüler, merak edip baktıkları battaniyenin içinde bir erkek cesedi olduğunu gördü. 
Çöpçülerin yaşadıkları korku ve paniğin ardından 155'i araması ile olay yerine çok sayıda polis intikal etti. Battaniyeye sarılı cesedi inceleyen polisler, cesedin başı ile birlikte kol ve bacaklarının da olmadığını tespit etti.

Bulunan ceset Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken, cesede ait kol ve bacakların da bulunması için inceleme başlatıldı. Polisler İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde çöp konteynerinde bulunan başı gövdesinden ayrılmış cesede ait kol ve bacakları ise bir süre sonra başka bir çöp konteynerinde buldu.

Olayla ilgili soruşturma ve cesedin kimliğinin tespiti ile ilgili inceleme sürüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu Özel Harekat Polisi Mustafa Kemal Hançer'e SGK'dan büyük ayıp

Samsunlu Özel Harekat Polisi Mustafa Kemal Hançer'e SGK'dan büyük ayıp