17 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA DEMİR ÇELİK FABRİKASINDA BİR İŞÇİ 1600 DERECELİK ATEŞE ATLAYIP İNTİHAR ETTİ

Samsun'da demir çelik fabrikasında bir işçi 1600 derecelik ateşe atlayıp intihar etti

Samsun'da Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikası'nda çalışan Adem Arslan, 1600 derecelik sıcaklıktaki demir döküm potasında ki ateşe atlayarak intihar etti.

23 Aralık 2018 Pazar 23:41 ASAYİŞ

Samsun'un Tekkeköy Ilçesinde bulunan Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasında çalışan Adem Arslan isimli bir işçi bin 600 derece sıcaklıktaki demir döküm potasına atlayarak korkunç şekilde intihar etti.


Hedef Halk Gazetesinden Alper Cabbar ve SamsunBiHaber sitesi Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Çekiç'in haberine göre, Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasında çalışan Adem Arslan isimli bir işçi bin 600 derece olan demir döküm potasına atladı. Feci şekilde intihar eden Adem Arslan'ın cesedinin demir döküm potası soğutulduktan sonra bulunduğu yerden çıkartılacağı öğrenildi.

2011 yılında Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasında işe başlayan ve ağır işçi kategorisinde Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olan evli ve iki çocuk babası Adem Arslan, akşam saat 16.00 vardiyasına geldi. Kendisine platform hazırlayan Adem Arslan, işe başladıktan 15 dakika sonra kendisini çalıştığı Yeşilyurt Demir Çelik  Fabrikasında ki 1.600 derecelik demir döküm potasına bıraktı.

2 GÜN POTADA BEKLEYECEK

Feci şekilde intihar eden Adem Arslan'ın cesedinin 1.600 derecelik potanın içerisinden çıkarılması için sıcaklığın düşürülmesi gerektiği bildirildi. İki gün boyunca Adem Arslan'ın cesedi potada bekleyecek. Adem Arslan'ın cesedi potadan çıkarıldıktan sonra savcılık tarafından ailesine teslim edilecek. 

Kaynak:Hedef Halk Gazetesi-SamsunBiHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

TÜBA

24 Aralık 2018 Pazartesi 18:10

Allah rahmet eylesin...dehşet verici:(

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, Anakent İş Merkezini yıkacağını açıkladı

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, Anakent İş Merkezini yıkacağını açıkladı