20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA DENİZE GİREN 5 KİŞİDEN 2'Sİ KARDEŞ 1 KUZEN 4 KİŞİ BOĞULARAK CAN VERDİ

Samsun'da denize giren 5 kişiden 2'si kardeş 1 kuzen 4 kişi boğularak can verdi

Samsun'da denize giren 5 kişiden 2'si kardeş 1 kuzen 4 kişi boğularak can verdi. Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Dereköy sahilinde serinlemek için denize giren Erkan Veral ile kardeşi Kadir Veral, amca oğlu Emrah Veral ile Furkan Şener boğularak boğularak can verdi.

19 Ağustos 2018 Pazar 16:16 ASAYİŞ

Samsun'da denizde facia! Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde denize giren 5 kişiden 2'si kardeş 1 kuzen, 4 kişi boğularak yaşamını yitirdi. 


Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde serinlemek için denize giren Mehmet Veral isimli baba ve çocukları Erkan Veral ile kardeşi Kadir Veral ve amcaoğlu Emrah Veral ile Furkan Şener boğuldu.

Samsun'a bağlı 19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde denize giren baba Mehmet Veral ve iki oğlu Erkan Veral ve Kadir Veral,  amcaoğlu Emrah Veral ile birlikte Furkan Şener'in denizde kaybolması üzerine sahilde bulunan yakınları durumu güvenlik ve kurtarma ekiplerine bildirdi.19 Mayıs ilçesinde baba Mehmet Veral ile oğulları Emrah, Kadir, Erkan Veral ile Furkan Şener'in denizde kaybolduğu noktaya gelen Sahil Güvenlik ve dalgıç ekipleri arama kurtarma çalışması başlattı. Yapılan çalışma sonucunda denizde boğulan 5 kişi de sudan çıkartıldı. Sağlık ekiplerinin sahilde yaptığı muayenede denizde boğulan Kadir, Emrah ve Erkan Veral kardeşler ile ile Furkan Şener'in yaşamını yitirdiği belirlendi.

Yaşanan boğulma olayı sonrası denizden sağ çıkartılan baba Mehmet Veral tedavi için ambulans ile özel bir hastaneye kaldırıldı. Baba Mehmet Veral'ın ise sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Erkan, Kadir, Emrah Veral ve Furkan Şener denizde boğularak hayatlarını kaybetti

Samsun'da Erkan, Kadir, Emrah Veral ve Furkan Şener denizde boğularak hayatlarını kaybetti