21 Şubat 2019 Perşembe

SAMSUN'DA DERE KENARINDA AV TÜFEĞİ İLE BİR KIZI VURANLAR GÜLE OYNAYA SERBEST KALDI

Samsun'da dere kenarında av tüfeği ile bir kızı vuranlar güle oynaya serbest kaldı

Samsun'un Canik ilçesi 200 Evler mahallesinde dere kenarında oturan 20 yaşındaki Semanur isimli genç kızı el yapımı kırma tüfek ile vurarak yaralamaktan gözaltına alınan 3 kişi, hiç bir işlem yapılmadan serbest bırakıldı.

06 Ağustos 2018 Pazartesi 18:29 ASAYİŞ

Samsun'un Canik ilçesinde dere kenarında oturan 20 yaşındaki kızın av tüfeği ile yüzü ve göğsünden vurularak yaralanması olayında gözaltına alınan 3 kişi, gazetecilere gülerek poz verdi ardından serbest bırakıldı.


Samsun'un Canik ilçesi 200 Evler mahallesinde dere kenarında otururken av tüfeğiyle vurulan 20 yaşındaki Semanur A. isimli kadını arkadaşının vurduğu ortaya çıktı.

Samsun'un Canik ilçesi 200 Evler Mahallesinde, dere kenarında arkadaşlarıyla oturduğu sırada, av tüfeği ile vurulan Semanur A'nın (20) gözaltına alınan arkadaşları Erdal D. (22), Ramazan Ç. (19) ve Mehmet Ö'nün (22) İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosunda işlemleri tamamlandı.

Dere kenarında oturan Semanur A.'nın av tüfeği ile vurulması olayında gözaltına alınan Erdal D. ve Ramazan Ç. savcılık talimatıyla emniyetten, adliyeye sevk edilen Mehmet Ö. ise savcılıktaki ifadesinin ardından salıverildi. Canik ilçesinde dere kenarında otururkan Semanur A'yı av tüfeğiyle vurduğunu itiraf eden Mehmet Ö'nün, ifadesinde, "Arkadaşlarımla dere kenarında sohbet ederken el yapımı kırma tüfekten bozma tüfek bir anda patlayarak Semanur yaralandı. Daha sonra tüfeği bir çocukla gazeteye sararak gönderdim." dediği öğrenildi.

Arkadaşları Erdal D, Ramazan Ç. ve Mehmet Ö. ile 4 Ağustos'ta, dere kenarında oturan Semanur A, bu sırada kim tarafından ateşlendiği belirlenemeyen bir av tüfeği ile vurulmuş, yüzüne ve göğsüne isabet eden saçmalarla yaralanan Semanur A, arkadaşlarınca kaldırıldığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmış, hastaneye gelen İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekipleri, çelişkili ifadeler veren kadının arkadaşları Erdal D, Ramazan Ç. ve Mehmet Ö'yü gözaltına almıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Cemal Yiğit

07 Ağustos 2018 Salı 11:46

Çingenelerin işidir. Zaten 200 evler çingene mahallesi. İnsanlıktan nasibini almamış bir tür..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'dan yapılan 235 milyon 506 bin dolarlık ihracatta kedi kumu dikkat çekti

Samsun'dan yapılan 235 milyon 506 bin dolarlık ihracatta kedi kumu dikkat çekti