19 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA DOKTORA UÇAN TEKME ATAN EŞKIYALARDAN İKİSİ DAHA TUTUKLANDI

Samsun'da doktora uçan tekme atan eşkıyalardan ikisi daha tutuklandı

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan özel bir hastanede doktora uçan tekme atarak saldıran şehir eşkıyalarından ikisi daha tutuklandı.

19 Haziran 2018 Salı 02:37 ASAYİŞ

Samsun'da Ramazan Bayramında Atakum ilçesinde bulunan özel bir hastanede doktor ve hastanenin güvenlik görevlilerine tekme ve yumruklarla saldırılması olayına karışan 2 kişi daha tutuklandı.


Atakum ilçesinde gittikleri özel bir hastanede doktor ve güvenlik görevlilerine saldıran 2 kişinin daha tutuklanması ile olayla ilgili tutuklananların sayısı 3'e yükseldi.

Samsun'un Atakum ilçesinde özel bir hastanede doktor ve güvenlik görevlisinin dövülmesi ilgili önce gözaltına alınıp daha sonra serbest bırakılan ve itiraz üzerine tekrar gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı. 

Atakum ilçesinde özel hastanede görevli doktor Abdül Fettah Noor ve güvenlik görevlisi Taner Yıldırım'ı darpettikleri öne sürülen Gürkan S, Yılmaz S. ve Süleyman Sait K'nin savcılık talimatıyla serbest bırakılmasına itiraz edildi. İtiraz sonrası 3 zanlı yeniden gözaltına alındı.  Zanlılardan Yılmaz S. emniyetteki işlemlerin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.  Sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler Gürkan S. ile Süleyman Sait K. ise doktora saldırı olayı ile ilgili olarak çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 

Hatırlanacağı üzere Samsun'un Atakum ilçesinde  15 Haziran'da bir gece kulübünde çıkan kavga sonucu yaralananlardan bazıları özel bir hastaneye gelmiş, burada kavganın sürmesi üzerine doktor Abdül Fettah Noor ve güvenlik görevlisi Taner Yıldırım darpedilmişti. Kaçan zanlılar Berkant S, Gürkan S, Yılmaz S. ve Süleyman K. gözaltına alınmıştı. Daha önce bir polisin bıçaklanması olayına karıştığı tespit edilen Berkant S. çıkarıldığı mahkemece tutuklanmış, diğer zanlılar savcılık talimatıyla emniyetten serbest bırakılmıştı. Kavga, hastanenin güvenlik kameralarınca kaydedilmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

19 Haziran 2018 Salı 23:56

Nasılmış uçmak şehir eşkiyaları Doktorlar can hıraş çalışarak can kurtarıyorlar biz gece acilindeydik hastanenin arı gibi tüm görevliler Allah adamı çarpar el kalkarmı onlara biz hep muhtacız

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Devlet Bahçeli Samsun'da konuştu: Zillet ittifakından Cumhurbaşkanı çıkmaz

Devlet Bahçeli Samsun'da konuştu: Zillet ittifakından Cumhurbaşkanı çıkmaz