20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA DOKTORA UÇAN TEKME ATIP TAHLİYE OLAN O SALDIRGAN YENİDEN TUTUKLANDI

Samsun'da doktora uçan tekme atıp tahliye olan o saldırgan yeniden tutuklandı

Samsun'da özel bir hastanede doktora uçan tekme attığı için tutuklanan, mahkeme tarafında tahliye edilen o saldırgan başsavcılığın tahliye kararına itiraz etmesi sonucu yeniden tutuklandı.

29 Eylül 2018 Cumartesi 11:36 ASAYİŞ

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan özel bir hastanede doktor ve güvenlik görevlilerine yapılan saldırı olayında tahliye edilen tekmeci Gürkan S. isimli saldırgan tekrar tutuklandı.


Atakum ilçesinde Ramazan Bayramının birinci günü kalabalık bir grup ile tedavi için gittikleri özel hastanede olay çıkartan ve burada görevli Afgan asıllı bir doktora uçan tekme atan ve güvenlik görevlilerine de saldırarak darp eden saldırganlar Berkant S. ile kardeşi Gürkan S, Yılmaz S. ve Süleyman Sait K. olay sonrası gözaltına alınmış ve serbest bırakılmıştı.

Doktor ve güvenlik görevlilerine yapılan saldırı olayına karışan şahısların serbest bırakılması üzerine oluşan tepkiler nedeniyle tekrar gözaltına alınan saldırganlardan Gürkan S ve Süleyman Sait K. tutuklanmıştı.

Tutuklanan saldırganlarla ilgili avukatları tarafından yapılan tahliye talebi sonrası doktora uçan tekme atıp güvenlik görevlilerine de saldıran Gürkan S. ile Süleyman Sait K. tahliye edildi.

Mahkemenin verdiği tahliye kararı da tepkilere neden olurken, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı mahkemenin verdiği tahliye kararına itiraz etti. Başsavcılık tarafından yapılan itiraz sonucu doktora tekme atan Gürkan S. tekrar yakalanarak çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, olayla ilgili hakkında yakalama kararı çıkartılan Süleyman Sait K. ise aranıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan AK Parti'nin aday belirleme metodu ile ilgili önemli açıklamalar yaptı

Çiğdem Karaaslan AK Parti'nin aday belirleme metodu ile ilgili önemli açıklamalar yaptı