27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA ERKAN, KADİR, EMRAH VERAL VE FURKAN ŞENER DENİZDE BOĞULARAK HAYATLARINI KAYBETTİ

Samsun'da Erkan, Kadir, Emrah Veral ve Furkan Şener denizde boğularak hayatlarını kaybetti

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde serinlemek için babaları Mehmet Veral ile birlikte denize giren Erkan Veral ile kardeşi Kadir Veral, amca oğlu Emrah Veral ve arkadaşları Furkan Şener denizde boğularak can verdi.

19 Ağustos 2018 Pazar 17:41 ASAYİŞ

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde denize girdikten sonra boğularak can veren 4 kişinin isimleri belli oldu.


Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Dereköy mevkisinde serinlemek için denize giren baba Mehmet Veral ile iki oğlu Erkan Veral, Kadir Veral, amca oğlu Emrah Veral ve arkadaşları Furkan Şener dalgalı denizde boğuldu.

Samsun'da yaşanan denizde boğulma olayında Erkan Veral, Kadir Veral, amca oğlu Emrah Veral ve arkadaşları Furkan Şener Karadeniz'de boğularak can verdi.  Samsun'da denizde boğularak can veren Kadir Veral'ın 20 yaşında ağabeyi Erkan Veral'ın 25 yaşında, amca oğulları Emrah Veral'ın 18 yaşında, arkadaşları Furkan Şener'in ise 18 yaşında olduğu öğrenildi.

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde meydana gelen acı olayda serinlemek için girdikleri denizden cansız bedenleri çıkartılan ikisi kardeş, biri kuzen ve biri arkadaş olan gençlerin cenazeleri morga kaldırılırken, olayda boğulma tehlikesi geçiren 54 yaşındaki baba Mehmet Veral'ın sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 4 gencin denizde can verdiği yerde iki kişi daha boğulma tehlikesi geçirdi

Samsun'da 4 gencin denizde can verdiği yerde iki kişi daha boğulma tehlikesi geçirdi