12 Temmuz 2020 Pazar

SAMSUN'DA FETÖ'CÜLERİN GAYBUBET EVLERİNE OPERASYON! 5 GÖZALTI 2 TUTUKLAMA

Samsun'da FETÖ'cülerin gaybubet evlerine operasyon! 5 gözaltı 2 tutuklama

Samsun ve Vezirköprü ilçesinde düzenlenen FETÖ operasyonunda örgütün gaybubet evlerinde yakalanan 5 kişiden ikisi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

29 Ağustos 2018 Çarşamba 19:47 ASAYİŞ

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında gerçekleştirilen operasyonda aralarında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde yüksek lisans yapan tarih öğretmeni ile Vezirköprü ilçesinde öğretmenlik yaparken meslekten ihraç edilen bir öğretmen ile birlikte gözaltına alınan 5 kişiden 2'si tutuklandı.


Samsun ve Vezirköprü ilçesinde FETÖ terör örgütünün gaybubet evlerine yönelik gerçekleştirilen operasyonda terör örgütünün izdivaç sorumlusu olduğu iddia edilen Aysun K. ile eşi İ.K, Hava Ç. tarih öğretmeni Zerrin E. ile meslekten ihraç öğretmen Fatih G. isimli 5 kişi gözaltına alındı.  

Saklandıkları evlerde gözaltına alınan 5 kişinin arasında yer alan meslekten ihraç öğretmen Fatih G. ile tarih öğretmeni Zerrin E. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Operasyonda gözaltına alınan diğer üç kişinin ise emniyetteki sorgularının devam ettiği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atatürk şehri Samsun'dan 30 Ağustos Zafer Bayramının 96'ıncı yılı kutlama mesajları

Atatürk şehri Samsun'dan 30 Ağustos Zafer Bayramının 96'ıncı yılı kutlama mesajları