25 Nisan 2019 Perşembe

SAMSUN'DA FETÖ'NÜN EYALET ABLASI DERYA ERKAN'A ANNE SÜTÜ ALAN BEBEĞİ İÇİN EV HAPSİ VERİLDİ

Samsun'da FETÖ'nün eyalet ablası Derya Erkan'a anne sütü alan bebeği için ev hapsi verildi

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alınan ve CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun da bebeğine emzirme hakkı verilmediği gerekçesi ile devleti vicdansızlıkla suçladığı fizik öğretmeni Derya Erkan'a ev hapsi verildi.

01 Mart 2018 Perşembe 14:33 ASAYİŞ

Samsun'da FETÖ operasyonunda eşi ile birlikte saklandığı gaybubet evinde gözaltına alınan fizik öğretmeni Derya Erkan'a anne sütü alan 1 yaşındaki bebeği için mahkeme ev hapsi verdi.


Samsun'da eşi ile birlikte saklandığı gaybubet evinde yakalanan ve FETÖ'nün İlkadım Eyalet Ablası' olduğu belirlenen fizik öğretmeni Derya Erkan'ın gözaltına alınması sonrası 1 yaşındaki bebeğine emzirme hakkı verilmediği iddiaları gündeme gelmişti.

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı ise gözaltına alınan Derya Erkan'a bebeğini emzirmesi için özel oda tahsis edildiğini açıklayarak, iddiaları yalanlamıştı. CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'da sosyal medyada yayınladığı bir mesaj ile Derya Erkan'ın gözaltına alınması sonrası devleti vicdansızlıkla suçlamıştı. 

Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen ve terör örgütünün haberleşme ağı ByLock'a 15 bin 891 kez giriş yaptığı tespit edilen fizik öğretmeni Derya Erkan, mahkeme tarafından ev hapsine çarptırıldı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Master Of Cake 2018 İstanbul Festivali'nin tanıtım toplantısı Samsun'da yapıldı

Master Of Cake 2018 İstanbul Festivali'nin tanıtım toplantısı Samsun'da yapıldı