18 Ağustos 2019 Pazar

SAMSUN'DA GEZİ PARKI OLAYLARI İLE İLGİLİ 3 YILDIR ARANAN O ŞAHIS TUTUKLANDI

Samsun'da Gezi Parkı olayları ile ilgili 3 yıldır aranan o şahıs tutuklandı

Samsun'da nişanlısının kaldığı Kredi Yurtlar Kurumu(KYK) yurdunu bastığı iddiası ile gündeme gelen savcı, konuyla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığının yapmış olduğu açıklamaya mahkeme kararı ile erişim engeli kararı aldırttı.

20 Temmuz 2018 Cuma 16:58 ASAYİŞ

Samsun'da Gezi Parkı eylemleri ile ilgili olarak yakalanan ve 3 yıldır aranan şahıs, SEGBİs aracılığı ile ifade verdiği İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tutuklandı.

Samsun'da Gezi Parkı olayları ile ilgili olarak 3 yıldır aranan bir şahıs yakalandı. İstanbul'da yaşanan Gezi Parkı eylemleri ile ilgili aranan şahıs polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Samsun Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü polisleri tarafından Gezi Parkı olaylarına karıştığı iddiasıyla Atakum ilçesinde yakalanan Musab D'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Sağlık kontrolünden geçirilen zanlı, Samsun Adliyesine sevk edildi. Gezi Parkı olayları ile ilgili olarak hakkında yakalama kararı bulunan şahıs, Samsun Adliyesinde İstanbul'daki Ağır Ceza Mahkemesine Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla ifade verdi. Gezi Parkı olayları ile ilgili olarak 3 yıldır aranan Musab D. mahkeme tarafından tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Go-Kart faciası! Üniversite öğrencisinin kafa derisi yüzüldü

Samsun'da Go-Kart faciası! Üniversite öğrencisinin kafa derisi yüzüldü