20 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA HALK OTOBÜSÜNDE KALP KRİZİ GEÇİREN YOLCU HAYATINI KAYBETTİ

Samsun'da halk otobüsünde kalp krizi geçiren yolcu hayatını kaybetti

Samsun'da halk otobüsünde kalp krizi geçiren PTT çalışanı Fatih Gümüş, hayatını kaybetti. Samsun'un İlkadım ilçesi 2'inci Bulvar Yolunda halk otobüsüne bindikten sonra kalp krizi geçiren Fatih Gümüş, otobüs ile hastaneye götürüldü.

10 Mart 2018 Cumartesi 19:03 ASAYİŞ

Samsun'da bindiği halk otobüsünde kalp krizi geçiren Fatih Gümüş isimli vatandaş, otobüs şoförü tarafından hastaneye götürüldü, ancak PTT çalışanı olduğu öğrenilen Fatih Gümüş kurtarılamadı.


Samsun'un İlkadım ilçesi 2'inci Bulvar Yolunda halk otobüsüne binen Fatih Gümüş isimli vatandaş bir süre sonra fenalaştı. Halk otobüsünde fenalaşan Fatih Gümüş'ün fenalaştığını gören otobüsteki bir yolcu ise duruma müdahale etti. 

PTT çalışanı olduğu öğrenilen Fatih Gümüş'ü halk otobüsünün zeminine yatıran vatandaş burada kalp mesajı yaptı. Halk otobüsünün şoförü ise yolcunun kalp krizi geçirdiğini anlayınca güzergahını değiştirerek, otobüsün içinde bulunan diğer yolcularla birlikte Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine gitti.Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan Fatih Gümüş, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Öte yandan Samsun'da halk otobüsünde kalp krizi geçiren Fatih Gümüş isimli vatandaşa otobüs içerisinde yapılan müdahale ve şoförün hastaneye gitme anlarına ait görüntüler ise halk otobüsünde bulunan güvenlik kamerasına yansıdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor deplasmanda karşılaştığı Gaziantepspor'a 2-1 yenildi

Samsunspor deplasmanda karşılaştığı Gaziantepspor'a 2-1 yenildi