19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA HASTANE DOKTORU VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE SALDIRANLARDAN 1'İ TUTUKLANDI

Samsun'da hastane doktoru ve güvenlik görevlilerine saldıranlardan 1'i tutuklandı

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan özel bir hastanede doktor ve güvenlik görevlilerine tekme ve yumruklarla saldıran eşkıyalardan 1'i tutuklanırken, olayla ilgili serbest bırakılan 3 kişi ise itiraz üzerine yeniden gözaltına alındı.

18 Haziran 2018 Pazartesi 12:46 ASAYİŞ

Samsun'un Atakum ilçesinde özel bir hastanede doktor ve güvenlik görevlisine saldıran şahıslardan 1'i çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, olayla ilgili serbest bırakılan 3 kişi ise itiraz üzerine tekrar gözaltına alındı.


Atakum ilçesinde bir gece kulübünde çıkan kavga sonrası yaralananlardan bazıları özel bir hastaneye getirildi. Hastanede  kavgayı sürdürerek hastanede görevli doktor Abdül Fettah Noor ve güvenlik görevlisi Taner Yıldırım'ı tekme ve yumruklarla darbederek kaçan zanlılar Berkant S, Gürkan S, Yılmaz S. ve Süleyman K. polis tarafından gözaltına alındı.

Özel hastanenin olay sonrası Sağlık Bakanlığına beyaz kodla durumu ileterek bir süre hasta kabulünü durdurduğu öğrenildi. Hastane acilinde doktor ve güvenlik görevlilerine yapılan saldırı hastanede bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

DAHA ÖNCE BİR DOKTORU BIÇAKLAMIŞ
Yaralanan doktor ve güvenlik görevlisi ise aynı hastanede tedavi altına alındı. Doktorun burnunun ve uyluk kemiğinin kırıldığı öğrenildi. Gözaltına alınan zanlılar savcılık talimatıyla emniyetten serbest bırakıldı. Yapılan itirazın ardından tekrar gözaltına alınan zanılardan daha önce önce bir polisin bıçaklanması olayına karıştığı da tespit edilen Berkant S. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Diğer 3 zanlı serbest bırakıldı.

SERBEST BIRAKILAN 3 KİŞİ YENİDEN GÖZALTINA ALINDI
Öte yandan Samsun'da özel bir hastanede doktor ve güvenlik görevlisinin darbedilmesi olayı ile ilgili serbest bırakılan 3 zanlı itiraz üzerine tekrar gözaltına alındı. Doktor ve güvenlik görevlilerine yapılan saldırı olayında zanlılardan Yılmaz S. emniyetteki işlemlerin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. İşlemleri tamamlanan Gürkan S. ile Süleyman Sait K. ise adliyeye sevk edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Berkan Bozdağ isimli çocuğun ölümüne neden olan vicdansız sürücü tutuklandı

Samsun'da Berkan Bozdağ isimli çocuğun ölümüne neden olan vicdansız sürücü tutuklandı