24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA İKİ BABA İKİ DRAM.. UYUŞTURUCU YÜZÜNDEN EVLAT KATİLİ OLDULAR

Samsun'da iki baba iki dram.. Uyuşturucu yüzünden evlat katili oldular

Samsun'da iki baba iki dram.. Samsun'da uyuşturucu yüzünden oğulları tarafından şiddete maruz kalan iki baba, evlat katili oldu.

03 Kasım 2018 Cumartesi 15:56 ASAYİŞ

Samsun'da evlat katili olan iki babanın ortak dramı uyuşturucu ve alkol.. Uyuşturucu ve alkol bağımlısı çocukları tarafından ölümle tehdit edilen iki baba, evlat katili oldu..


Samsun'da geçtiğimiz günlerde 56 yaşındaki Nesim Yıldırım, uyuşturucu ve alkol bağımlısı 25 yaşındaki öz oğlu Çağlar Yıldırım'ı 4 el ateş ederek öldürmüştü. Bu acı olayın ardından Samsun'un Havza ilçesinde önceki gün 52 yaşındaki baba Yaşar Erenler, uyuşturucu bağımlısı oğlu 25 yaşındaki öz oğlu Emre Erenler'i kendisine bıçak çekmesi üzerine ruhsatsız tabanca ile ateş ederek öldürdü.

Samsun'da evlat katili olan iki babanın da ortak dramı uyuşturucu olurken, çocukların düştükleri batak yaşanan iki acı olay ile bir kez daha gözler önüne serildi. Uyuşturucu ve alkol yüzünden öz baba ve annelerine öldürme tehditi, şiddet uygulama noktasına gelen çocuklar, hem kendilerini hem de ailelerini acı olaylarla perişan eder hale geldi.

Samsun'un İlkadım ilçesinde 9 Ekim 2018 tarihinde yaşanan olayda, 56 yaşındaki baba Nesim Yıldırım, daha öncede kendisi ve eşine defalarca şiddet uygulayan oğlu Çağlar Yıldırım ile evde karşı karşıya geldi. 

Oğlu Çağlar Yıldırım'ın uyuşturucu kullandığını söyleyen baba Nesim Yıldırım, öz oğlu Çağlar Yıldırım'ın boğazını sıkması ve "Sizi öldüreceğim" demesi üzerine çıkan kavgada, kendini korumak için evde yastığın altında bulunan silahı ile oğluna 4 el ateş etti. Babası Nesim Yıldırım'ın silahından çıkan mermilerle can veren Çağlar Yıldırım, yaşanan acı olayda hem kendini hem de ailesini yaktı. Evlat katili olan baba Nesim Yıldırım olayla ilgili verdiği ifadesinde, "Böyle olmasını istemezdim. Oğlum uyuşturucu kullanıyordu. Olay gecesi gelip bana saldırdı, boğazımı sıktı, küfürler etti. Daha öncede beni dövdü ancak utancımdan polise şikayetçi olamadım. Olay gecesi pompalı tüfekle hem beni hemde eşimi öldüreceğini söyleyerek boğazımı sıktı. Bende yastığın altında bulunan silahla oğluma ateş ettim. Böyle olmasını istemezdim. İnsan kendi evladına kıyabilir mi" demişti.

Geçtiğimiz günlerde ise Samsun'un Havza ilçesinde 52 yaşındaki baba Yaşar Erenler'de uyuşturucu bağımlısı oğlu Emre Erenler'i ruhsatsız tabanca ile vurarak öldürdü. Oğlu Emre Erenler'in kendisi ile yaptığı kavga esnasında bıçak çekip, "Hepinizi öldüreceğim" dediğini  söyleyen baba Yaşar Erenler'de uyuşturucu bağımlısı oğlunu silahla vurarak öldürdü. Oğlu Emre Erenler tarafından yıllardır tehdit edildiği öğrenilen Yaşar Erenler ailesi ile birlikte Kocaeli'nden Samsun'a yerleştirdi. Emre Erenler, ailesinin peşinden Samsun'a gelerek anne ve babasını "Sizi öldürmeye geldim" diyerek tehdit etti. Bunun üzerine baba Yaşar Erenler evde çıkan kavgada silah ile oğlunu ateş ederek öldürdü. Evlat katili olan baba Yaşar Erenler, "Allah kimseyi evlat katili yapmasın" diyebildi.

Samsun'da uyuşturucu ve alkol yüzünden evlat katili olan iki babada tutuklandı.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'dan Ömer Halisdemir'in mezarına sadece 4 kişi gitti

Yılport Samsunspor'dan Ömer Halisdemir'in mezarına sadece 4 kişi gitti