25 Ekim 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA İKİ BELEDİYE MÜDÜRÜNÜN BELEDİYEDE YAPTIĞI KAVGADA SİLAH ÇEKİLDİ

Samsun'da iki belediye müdürünün belediyede yaptığı kavgada silah çekildi

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde iki personel arasında sabah saatlerinde çıkan sözlü tartışma sırasında silah çekildiği gündeme geldi.

16 Ekim 2019 Çarşamba 10:38 ASAYİŞ

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde bu sabah saatlerinde Park Bahçeler Müdürü Okan Saral ile Fen işleri Müdürü Mehmet Asım Kılıçarslan arasında çıkan kavgada silah çekildiği, olayın karakola yansıdığı öğrenildi.


Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde Park Bahçeler Müdürü ile Fen İşleri Müdürü arasında sabah saatlerinde çıkan kavgada silah çekildiği iddia edildi.

Atakum Belediyesinde görevli Fen işleri Müdürü Mehmet Asım Kılıçarslan ile Park Bahçeler Müdürü Okan Saral arasında iddiaya göre nedeni henüz belli olmayan bir sebepten dolayı tartışma çıktı. Çıkan tartışmada Fen işleri Müdürü Mehmet Asım Kılıçarslan'ın, Park Bahçeler Müdürü Saral'a ruhsatsız olduğu ileri sürülen silahını çekerek ateş etmeye kalkıştığı, belediyede görevli diğer personellerin ise silah ateşlenmeden olaya müdahale ederek Fen işleri Müdürünü engellediği bildirildi. Olay polise de yansırken, silah çeken Mehmet Asım Kılıçarslan ve Park Bahçeler Müdürü Okan Saral'ın ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldükleri öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti'nin yaptığı toplantının masrafı Büyükşehire mi fatura edildi

Samsun'da AK Parti'nin yaptığı toplantının masrafı Büyükşehire mi fatura edildi