19 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA İKİ İLÇEDE O MAHALLELERE UYUŞTURUCU OPERASYONU! 13 GÖZALTI

Samsun'da iki ilçede o mahallelere uyuşturucu operasyonu! 13 gözaltı

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Baruthane, Bahçelievler, Selahiye ve İlyasköy mahalleleri ile Canik ilçesine bağlı Yavuz Selim mahallesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 13 kişi gözaltına alındı.

22 Haziran 2018 Cuma 13:31 ASAYİŞ

Samsun'a bağlı İlkadım ve Canik ilçelerinde NARKOTİM polisleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 13 kişi gözaltına alındı.


Samsun'da NARKOTİM polisleri uyuşturucu tacirleri ve sokak satıcılarına aman vermiyor. Samsun'un İlkadım ve Canik ilçelerinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda toplam 13 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Baruthane, Bahçelievler, Selahiye ve İlyasköy mahalleleri ile Canik ilçesine bağlı Yavuz Selim mahallesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda  esrar, sentetik uyuşturucu, uyuşturucu haplar ile birlikte pompalı bir tüfek ele geçirilirken, operasyon kapsamında 13 kişi ise gözaltına alındı.

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi NARKOTİM ekipleri, Canik ve İlkadım ilçesinde uyuşturucuyla mücadele kapsamında operasyon yaptı. Yapılan uyuşturucu operasyonunda Canik ilçesi Yavuz Selim Mahallesi ile İlkadım ilçesi Baruthane, Bahçelievler, Selahiye, İlyasköy mahallelerinde gerçekleştirilen uygulamalarda 3,99 gram esrar, 0,05 gram sentetik uyuşturucu, 18 uyuşturucu hap, pompalı tüfek ele geçirildi.

Samsun'un İlkadım ve Canik ilçelerinde yapılan uyuşturucu operasyonunda  gözaltına alınan 13 kişi Samsun Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlkadım Belediyesinde İmar Barışı izdihamı!

Samsun'da İlkadım Belediyesinde İmar Barışı izdihamı!