24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA İLYASKÖY MAHALLESİNDE BÜYÜK PATLAMANIN GÖRÜNTÜLERİ

Samsun'da İlyasköy mahallesinde büyük patlamanın görüntüleri

Samsun'un İlkadım İlçesi İlyasköy mahallesinde bir lokantada yaşanan gaz sıkışması sonucu yaşanan patlama, mahalleyi adeta savaş alanına çevirdi.

12 Temmuz 2018 Perşembe 14:43 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy mahallesinde gece yaşanan patlama sonrası büyük panik yaşanırken, mahalle adeta savaş alanına dündü.

 

Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy mahallesinde gece saatlerinde yaşanan patlama, Samsun'u ayağa kaldırdı. İlyösköy mahallesinde yaşanan patlama sonrası olay yerine bomba imha polisleri giderken, çok sayıda itfaiye aracıda İlyasköy mahallesine gitti.

 

Yaşanan patlama sonrası İlyasköy mahallesinde büyük panik yaşanırken, patlamanın bir lokantada yaşanan gaz sıkışması nedeni ile meydana geldiği açıklandı. Samsun'da İlyasköy mahallesinde gece saatlerinde meydana gelen patlama 7 iş yeri ve 6 araçta hasara neden oldu. Patlama sonrası yaşanan paki anları ise video görüntülerine yansıdı. 

 

İlyasköy mahallesinde patlama sonrası olayın şoku ile vatandaşlardan bazıları bomba patladığını söylerken, bazı vatandaşlar ise doğalgaz patlaması olduğunu söyledi. Yaşanan patlama ile ilgili bilgi veren SAMGAZ, patlamanın gaz sıkışmasından kaynaklandığını duyurdu. SAMGAZ'dan yapılan açıklamada, bir lokantada yaşanan patlamanın, iş yerinde LPG'den mi yoksa doğalgazdan mı kaynaklandığının tespit edileceği belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMGAZ İlyasköy mahallesinde yaşanan patlama olayı ile ilgili açıklama yaptı

SAMGAZ İlyasköy mahallesinde yaşanan patlama olayı ile ilgili açıklama yaptı