25 Eylül 2020 Cuma

SAMSUN'DA IRAKLILARIN IŞİD TARZI VAHŞİ CİNAYETİNE 3 TUTUKLAMA

Samsun'da Iraklıların IŞİD tarzı vahşi cinayetine 3 tutuklama

Samsun'da Iraklıların IŞİD tarzı vahşi cinayetine 3 tutuklama. Samsun'da kafası, kolları ve bacakları kesilerek öldürülen Iraklı vatandaşın cinayeti ile ilgili 3 kişi tutuklandı.

18 Ocak 2020 Cumartesi 13:17 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde kafası, kolları ve bacakları kesik halde bulunan ceset olayı ile ilgili gözaltına alınan 12 Iraklıdan 3'ü tutuklandı.


İlkadım ilçesine bağlı Fatih mahallesinde geçtiğimiz günlerde çöp toplayan çöpçüler, battaniyeye sarılı bir ceset bulmuştu. Battaniyeye sarılı cesedin kafasının kesik, kol ve bacaklarının ise olmadığı tespit edilmiş, cesede ait kol ve bacaklar ise yapılan araştırma sonucu başka bir çöp konteynerinde bulunmuştu. Samsun polisi olayla ilgili yaptığı araştırmada, başı, kol ve bacakları kesilerek öldürülen Iraklı şahsın cinayeti ile ilgili 12 Iraklıyı gözaltına aldı.

Yapılan soruşturmada Samsun'da bir Iraklı şahsın IŞİD tarzı cinayete kurban gitmesi olayı ile ilgili gözaltına alınan 3 kişi sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde başı, kolları ve bacakları kesilerek öldürülen Irak uyruklu 59 yaşındaki şahsın, parası için vahşice katledildiği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ladik Akdağ Kayak Merkezi karne tatili ile tıklım tıklım doldu

Samsun'da Ladik Akdağ Kayak Merkezi karne tatili ile tıklım tıklım doldu