16 Ocak 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA İSMAİL ADIGÜZEL İSİMLİ ADAM GELİNLERİNE YÜREK BURKAN BİR NOT BIRAKIP İNTİHAR ETTİ

Samsun'da İsmail Adıgüzel isimli adam gelinlerine yürek burkan bir not bırakıp intihar etti

Samsun'da 56 yaşında ki İsmail Adıgüzel isimli adam gelinlerine "Gelinlerim beni istemediler. Yalnızlığa mahkum oldum. Artık dayanamıyorum. İnşallah beni özlersiniz" notunu bırakarak intihar etti.

03 Nisan 2018 Salı 22:22 ASAYİŞ

Samsun'un Canik ilçesi Karşıyaka mahallesinde eşini kaybettikten sonra tek başına kalan İsmail Adıgüzel isimli adam gelinlerinin kendisini istememesi ve yalnız bırakması üzerine geride yürek yakan bir not bırakarak kendini asıp intihar etti.


Samsun'un Canik ilçesinde yaşanan olayda, intihar öncesi bıraktığı notta İsmail Adıgüzel isimli adamın, gelinlerinin kendisini istemediğini ve bu duruma artık dayanamadığını yazdığı ortaya çıktı. 

Haber55'ten Onur Emirza'nın haberine göre, eşini kaybettikten sonra yalnız yaşayan İsmail Adıgüzel bıraktığı intihar notuna "Gelinlerim beni istemediler.  Yalnızlığa mahkum oldum. Artık dayanamıyorum. Evim ocağım dağıldı. Sem.. gelinim Şük.. gelinim artık rahat edersiniz. Sizlere ömür boyu mutluluklar dilerim. Babamı, annemi, eşim Elmas'ı çok özledim. Bu dünyada rahat etmedim. İnşallah beni özlersiniz" yazdıktan sonra Canik ilçesi Karşıyaka mahallesinde bulunan evinde kendini asarak yaşamına son verdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

keramettin

26 Temmuz 2018 Perşembe 01:21

ölen benim çocukluk arkadaşımdı kardeşimdi bu adam ölmeden oğlu süleyman tarafından emekli maaşının tamamıyla kredi çektirip dımdızlak sokağa atmıştır.Böyle bir vicdansızlığı bir babaya nasıl yapar.adamı intihara sürüklemiş.Ama oda evladından görür inşallah.ALLAHın adaleti yerini bulur.

Salih

01 Temmuz 2018 Pazar 14:28

Yazık ya yazık çok üzücü.

komşu

04 Nisan 2018 Çarşamba 13:45

utanmaz gelinler adamın paralarını yiyip sokağa attılar.Allah sizede o adamın çektirdiğini çektirsin.Oğlu mehmet hafetti adamı.Semra ve şükran sizlerde bu adamın büyük vebalini aldınız.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun ile Krasnodar uçak seferleri başladı Rusya'dan 40 kişi geldi

Samsun ile Krasnodar uçak seferleri başladı Rusya'dan 40 kişi geldi