12 Nisan 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA İYİ PARTİLİ MECLİS ÜYESİNE POMPALI TÜFEKLİ SALDIRI OLDU

Samsun'da İYİ Partili meclis üyesine pompalı tüfekli saldırı oldu

Samsun'da İYİ Partinin Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Alper Aydemir'e silahlı saldırı oldu. Samsun Büyükşehir Belediyesinin meclis üyesi Alper Aydemir uğradığı pompalı tüfekli silahlı saldırıda yaralandı.

07 Ağustos 2020 Cuma 13:58 ASAYİŞ

Samsun'da yaşanan olayda İYİ Partili Samsun Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Alper Aydemir'e tartıştığı bir kişi tarafından silahla saldırı yapıldığı öğrenildi.


Olayla ilgili edinilen bilgiye göre araç çekme meselesi nedeniyle yaşanan bir tartışmada meclis üyesi Alper Aydemir'in karşı tarafın pompalı tüfekli saldırısına maruz kaldığı bildirildi. Silahlı saldırganın saldırı öncesi İYİ Partili Meclis üyesi Alper Aydemir'in aracını bulunduğu yerden çekmesini istediği, Aydemir'in de evinin önünde bulunan aracını çekmek isterken şahsın kendisine bağırıp çağırmaya başladığı ve esnada çıkan tartışma ve gerginlik sırasında şahsın yanında bulunan pompalı tüfek ile Alper Aydemir'e ateş ettiği kaydedildi. Meclis üyesi Alper Aydemir'in saldırıda bacağından yaralandığı ve tedavi için hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığından meclis üyesine yapılan silahlı saldırı olayı ile ilgili açıklama

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığından meclis üyesine yapılan silahlı saldırı olayı ile ilgili açıklama