17 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN'DA KAFASINDAN VURULAN GENCİN BAŞINA TEKME ATAN ŞAHIS SERBEST KALDI

Samsun'da kafasından vurulan gencin başına tekme atan şahıs serbest kaldı

Samsun'un Atakum ilçesi Mimar Sinan mahallesinde önceki gün sokakta çıkan kavgada başından silahla vurulan gencin yere yığılmış olmasına rağmen kafasına tekme atan şahıs serbest kaldı.

28 Mart 2020 Cumartesi 16:58 ASAYİŞ

Samsun'un Atakum ilçesinde çıkan sokak kavgasında başından vurularak ağır yaralanan Onur Yıldız isimli gence yerde yatarken kafasına tekme atan şahısın görüntüleri kan dondururken, olayla ilgili serbest bırakılması ise şaşırttı.


Onur Yıldız isimli genci sokak kavgasında başından vurarak ağır yaralayan şahıs tutuklanırken, sıkılan mermilerle yaralanan Onur Yıldız'ın kafasına yerde hareketsiz yatmasına rağmen tekme atan kişi ise serbest bırakıldı. Kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesi veren Onur Yıldız'ın durumu ile ilgili tutulan doktor raporunda ise, başına isabet eden merminin ardından kafasına atılan tekme nedeniyle ayrı bir travma oluştuğunun belirtildiği öğrenildi.

Ölüm kalım mücadelesi veren Onur Yıldız'ın doktor raporunda kafasına isabet eden kurşunun ardından başına atılan tekmenin de durumu ciddileştirdiği belirtildi. Kafasına isabet eden merminin ardından Onur Yıldız'ın yere yığılmış ve hareketsiz bir şekilde yerde yığılmasına rağmen koşarak gelen şahsın kafasına sert bir şekilde tekme atmasının adam öldürmeye tam teşebbüse girdiği de belirtilirken, şahsın adli mercilerce serbest bırakılması bu nedenle şaşkınlık yarattı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Samsunlu

03 Haziran 2020 Çarşamba 10:33

Bu ahlaksızlar yaşamayı hak etmiyor. Bugün bunu yapan yarın neler yapmaz... Gencecik çocuğu ne hale getirmişler şerefsiz namussuzlar

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan Süper Bulaştırıcı iddiasında bulunan Mustafa Çetiner'i yalanladı

Çiğdem Karaaslan Süper Bulaştırıcı iddiasında bulunan Mustafa Çetiner'i yalanladı