19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA KARADENİZ'E DÜŞEREK KAYBOLAN EMRAH DANACI'DAN HİÇ BİR İZ YOK

Samsun'da Karadeniz'e düşerek kaybolan Emrah Danacı'dan hiç bir iz yok

Samsun'un Alaçam ilçesinde Karadeniz'in 11 mil açığında denize düşerek kaybolan balıkçı Emrah Danacı'nın bulunması için Deniz Kuvvetleri Komutanlığına ait TCG Kemalreis Fırkateyni bölgeye görevlendirildi.

02 Nisan 2018 Pazartesi 22:15 ASAYİŞ

Samsun'un Alaçam ilçesinde balıkçı teknesinden Karadeniz'e düşerek kaybolan 23 yaşında ki Emrah Danacı'dan havadan ve denizde yapılan arama çalışmalarına rağmen hiç bir iz bulunamadı.


Samsun'un Alaçam ilçesinde Karadeniz'in 11 mil açığında balıkçı teknesinden düşerek kaybolan Emrah Danacı'nın bulunması için Deniz Yıldızı Tatbikatı'na iştirak eden Deniz Kuvvetleri Komutanlığına ait TCG Kemalreis Fırkateyni bölgede görevlendirilirken Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığına ait helikopter ile dalış ekibi de denizde arama çalışmalarına katılıyor.

Karadeniz'de kaybolan Emrah Danacı'nın bulunması için yapılan arama çalışmaları olumsuz hava şartlarına rağmen sürdürülürken, kayıp balıkçıdan şuan dek hiç bir iz bulunamadı.  Denize düşen Emrah Danacı'nın (23) babası Hasan Danacı, yaptığı açıklamada, görgü tanıklarından edindiği bilgiye göre, oğlunun tekneden ağ attığı sırada sendeleyerek denize düştüğünü, daha sonra gözden kaybolduğunu söyledi. İhbar üzerine ekiplerin denizden ve havadan çalışma başlattığını dile getiren üç çocuk babası Hasan Danacı, "Havadan ve denizden çalışmalar sürüyor. Biz de kıyıda umutla bir haber bekliyoruz." diye konuştu.

Öte yandan Karadeniz'e düşerek kaybolan Emrah Danacı'nın bekar olduğu, bir yakınının balıkçı teknesinde çalıştığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da şehit polis Mehmet Ayan'ın cenazesi Çarşamba ilçesinde toprağa verildi

Samsun'da şehit polis Mehmet Ayan'ın cenazesi Çarşamba ilçesinde toprağa verildi