22 Ocak 2021 Cuma

SAMSUN'DA KİLİSENİN KARŞISINDA BULUNAN HALI MAĞAZASINDA YANGIN ÇIKTI

Samsun'da kilisenin karşısında bulunan halı mağazasında yangın çıktı

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan kilisenin karşısında yer alan 5 katlı bir apartmanında bulunduğu halı mağazasında çıkan yangında bina içerisinden bir kişi baygın halde çıkartılırken, yangının yaşandığı binada büyük panik yaşandı.

04 Temmuz 2019 Perşembe 15:41 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan kilisenin tam karşısında yer alan 5 katlı binanın altında bulunan halı mağazasında yangın çıktı.


Samsun'un İlkadım ilçesi Bağdat caddesi üzerinden faaliyet gösteren bir halı mağazasında çıkan yangına itfaiye görevlileri müdahale etti. Halı mağazasında çıkan yangında dumandan etkilenen bir kişi yangına müdahale eden görevliler tarafından binadan yarı baygın halde çıkartılarak ambulansa konuldu. Çıkan yangında bir itfaiye eri de dumandan etkilendi.İlkadım ilçesi Ulugazi Mahallesi Bağdat Sokak'ta 5 katlı bir apartmanın alt katında faaliyet gösteren halı mağazasında bugün yangın çıktı.

Halı mağazasında çıkan yangında alevler 5 katlı binayı da kısa sürede sardı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine, olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Yangın, Samsun Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin kısa sürede müdahalesiyle kontrol altına alındı.

Yoğun duman oluşan binanın alt katındaki iş yerinden baygın halde çıkarılan Abdullah Kaya'ya bölgeye gelen ambulansta müdahale ediliyor.

Binada başka kişilerin de olabileceği ihtimali üzerine ekiplerin çalışması devam ediyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tramvay seferleri OMÜ kampüs içine bugün itibari ile başladı

Samsun'da tramvay seferleri OMÜ kampüs içine bugün itibari ile başladı